Erik Orgu salendav toitumiskava vaid 35 €, säästa 64,99 €! logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Kaota aastavahetuseks -8 kg ja sära pidulikus kleidis!

Kas Sa tahaksid jätta häirivad ülekilod 2018. aastasse ja alustada uut, 2019. aastat saledamas kehas? Kas Sa tahaksid olla aasta lõpus kuni 8 kg kergem? Kas Sa tahaksid olla detsembris pidulikel sündmustel enda üle uhke ja õnnelik?

Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele JAH, siis ütle EI ülekaalule, magusaisule ja laiskusele ning liitu minu salendava toitumiskavaga ja kaota keharasva vähemalt 1 kg nädalas!

VIIMANE SELLINE ALLAHINDLUS SEL AASTAL - saad 12-kuulise paketi vaid 35 euroga (tavahind 99,99 €), mis teeb vaid 2,9 € kuus ehk 0,09 € päevas!

-65% soodustuse saamiseks kliki alloleval nupul 👇

Liitu nüüd!

Pakkumine kehtib kuni 09.11.2018 kell 23:59 või esimesele 313 inimesele, KIIRUSTA! Põrutav põhjendus ja roosisülem on allpool, loe edasi 👇

„Minu kehakaal oli aastaid samas kaalus, olen kahe lapse ema, aga kaotasin tänu Erik Orgu toitumiskavale 6 kg ja abikaasa 7 kg. Me ei ole ammu abikaasaga nii palju komplimente saanud, kui nüüd. Kõige olulisem on meie jaoks tervislik mõtteviis ja uued toidud!”
— Kristi, 2 lapse ema
Kristi, kahe lapse ema
Loosimisele lähevad Euronicsi kinkekaardid

Võida 200 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte!

Kõikide selle lehe kaudu ostjate vahel vahel loosin 09.11 välja 200 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte, et saaksid lubada endale kokkamiseks uusi uhkeid kodumasinaid ja paremat köögitehnikat.

Erik roosisülemiga

Roosiaias kasvab üks roos,
nende kõrval seisavad kaks sõpra koos.
Kui äkki üks tõstab käe ja sellest päevast,
nende sõprus on siiani hoos!

Kallis naine

Sina, kes Sa pühendud ennastunustavalt perele, tööle, koolile ning oled seetõttu ära unustanud oma keha ja vaimu eest hoolitsemise. Saadan need luuleread Sulle mõeldes. Näen iga päev vaeva Sulle mõeldes, ka siis, kui päevas pole nii palju päikest kui varem.

Seda aastat on veel 8 nädalat, seetõttu on Sul veel võimalus seada end esimesele kohale, hakata hoolitsema oma keha ja vaimu eest, sest saledam keha tähendab rohkem energiat ja õnnetunnet ning tänu sellele saad anda veel rohkem perele, tööle, koolile, lähedastele inimestele.

Ma loodan, et oleme pikalt koos. Sina ja mina. See on minu ja Sinu elu stiil. Olen Sinu jaoks olemas, alati!

Ole Sina üks 10 000 roosiõiest mu embuses, ole Sina üks neist, kes on otsustanud seada iseennast esimesele kohale. Puudu on veel 313 roosiõit, aega on kuni 09.11 kell 23.59, KIIRUSTA! :-)

Liitu minu salendava toitumiskavaga ja võta kaalust maha 1 kg nädalas!

-65% soodustuse saamiseks kliki alloleval nupul 👇

Miks valida minu toitumiskava?

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Võta maha ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Seda kõike kinnitavad edukad kaalulangetajad

Rita enne
Ly enne
Marko enne

Seda kõike kinnitavad edukad kaalulangetajad

Esimese nädala lõpuks oli kaal 2,1 kg langenud. Vägev! Olin ääretult õnnelik. Võtsin 3 kuuga maha lausa 13,5 kg!

Rita

Võtsin prooviperioodiga maha 1 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo. Lõpptulemus on SUPER!

Ly

Kui 3 kuuga võtsin kaalust alla peaaegu 16 kg, siis nüüdseks olen aastaga kaotanud 30 kg. Kaalusin nii vähe teismelisena!

Marko

Rita pärast
Ly pärast
Marko pärast

Esimese nädala lõpuks oli kaal 2,1 kg langenud. Vägev! Olin ääretult õnnelik. Võtsin 3 kuuga maha lausa 13,5 kg!

Rita

Võtsin prooviperioodiga maha 1 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo. Lõpptulemus on SUPER!

Ly

Kui 3 kuuga võtsin kaalust alla peaaegu 16 kg, siis nüüdseks olen aastaga kaotanud 30 kg. Kaalusin nii vähe teismelisena!

Marko

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Tervislikult toitumise hind on Su enda kätes

Sina ise paned endale kokku täpselt nii taskukohase salendava menüü nagu soovid. Kui oled profiilis oma valiku teinud, kuvame Sulle vaid selle või nende hinnaklasside retsepte, mille oled ise valinud!

Kõige odavama hinnaklassi retsepte süües on võimalik säästa lausa €45 kuus!

“Väga lihtne ja menüü planeerimine hoiab kõvasti raha kokku. Esimese nädalaga kadus kilo nagu lubatud”
— Külli

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Vali ise, kui palju kokkamisele kulutad!

Kiire elutempo ei ole enam vabandus - minu salendava toitumiskavaga on Sul võimalus valida retsepte kokkamisele kuluva aja järgi.

“Programm sobis minule, kellel on kiire elutempo, mitte alati korrapärane töögraafik. Kui mina sain sellest kinni pidada ja kaalu langetada, siis suudavad seda teha ka teised”
— Airi

Magusad retseptid

Söö magusat ja kaal langeb!

Tervislikult toitudes ja kaalu langetades ei pea magusast loobuma!

Minu salendava toitumiskavaga on Sul võimalik täita päeva- ja nädalamenüü magusate ahvatlustega ja võid neid süütundeta süüa.

list of excludable foods

Pere hakkab ka Sinu toite armastama

Selline päevamenüü meeldib igale mehele, võin seda Sulle kinnitada. Kui aga soovid ise panna kokku mehise menüü, siis sisesta otsingusse “sealiha”, “loomaliha” või “linnuliha”.

See, et mees hakkab Sinu toite armastama, on alles algus - ta võib söögitegemise Sinult hoopis üle võtta.

“Meeldis see, et mehest sai kokk. Kuigi enne seda peale kahvli ja noa ta midagi köögist ei teadnud.”
— Doris

Kuidas saleneda?

1 Vali sobivaim liitumine

Võid kaotada üle 20 kg minu salendavat toitumiskava kasutades! Kui Sa soovid trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda kiirest elutempost tingitud halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.

2 Sisesta oma meiliaadress

Oota, kuni Sulle saadetakse meiliaadressile aktiveerimiskiri ning ühenda oma kasutusaeg! Kui Sul on erikorgu.ee konto juba olemas, lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole.

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress

Saavuta oma ideaalkaal tasuta!

Jah, see on tõesti võimalik – saad kogu toitumiskava tasu tagasi, kui oma eesmärgi saavutad. Erikorgu.ee toitumiskaval on tänaseks olnud enam kui 100 000 unikaalset kasutajat ja uued edulood sünnivad iga päev. Tule loe tingimustest lähemalt ja liitu kohe!