Teeme juttu Keto dieedist – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Teeme juttu Keto dieedist

  • 5.02.2021
  • Erik Orgu

Mis on sinu arvamus selle kohta?

Täiesti ebavajalik tervele inimesele ja lausa ohtlik nendele inimestele, kellel on toitumise poolt mõjutatavad terviserikked ja eripärad.

Kas seda dieeti võib pidada?

Võib pidada, kui oled terve inimene ja sulle ei meeldi mingil põhjusel süsivesikud, sh marjad, puuviljad, kartul, riis jne ehk siis tervsilikud süsivesikuallikad lisaks ebatervislikele.

\ Millised riskid sellega kaasnevad?

Tervel inimesel võib esineda peavalu, nõrkust, hajameelsust ning muidugi halb suhe toiduga!

Tervisemuredega inimestel soovitan arsti poole pöörduda, mitte hakata ennast ravima KETO dieediga!

Kas seda pidada lühi- või pikaajaliselt?

Ära pea üldse KETO dieeti, kui sa oled terve või kui arst ei ole seda sulle määranud kindlal põhjusel!

Populaarne on see sellepärast, et lubatakse kõike head ja paremat sulle, mille tegelikult saavutad tasakaalustatud toitumise abil lihtsamini ja kiiremini.

Kas sellele dieedile on üldse mingit selgitust või teaduslikku põhjendust, miks seda pidada?

Eks igas asjas on ka midagi head, aga kui panna see võrdlusesse tervisliku tasakaalustatud toitumisega, siis on KETO pigem halb isegi!

Üldiselt on nii, et kõik millel on taha kirjutatud sõna dieet, on jama või halb, selle pärast ongi minu toitumiskava nimi Elu ilma dieedita!

Leiad mu toitumiskavast sadu maitsvaid lihtsaid tasakaalustatud tervislikke roogasid, ära piina ennast muude asjdega, liitu kohe ja salene!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kui kaua peab tervislikult toituma?

  • 11.02.2021
  • Erik Orgu

Seda küsitakse minult sagedamini, kui ma sooviksin ja mu vastus on järgnev - nii kaua, kuni sa tahad nautida seda, mida tervislik toitumine sulle annab: hea vormi,  hea enesetunde ja parema tervise! Seega otsus on sinu!

Blog article

Kuidas saad aru, et kõht on täis?

  • 9.02.2021
  • Erik Orgu

Kiputakse arvama, et peab kõhu täis sööma, et näljatunne kaoks, aga tegelikult ei ole toidu maht üldse oluline, vaid söömise järgselt toimuvad protsessid on need, mis tekitavad täiskõhutunde. Loe edasi ja saad täpsemalt teada.

Blog article

Kas sa tead, kuidas rasv nutma panna?

  • 1. veebruar 2021
  • Erik Orgu

Just hiljuti oli mul vestus ühe neiuga tema vormi ja enesetunde teemal, ta tunnistas mulle, et pole absoluutselt rahul hetkeseisuga ja teesklemine, et kõik on korras - ei ole jätkusuutlik, sest ta enam ei jaksa! Seda juttu kuulen ma tegelikult väga tihti - kahjuks.