Marju Karini 10 "käsku" edukaks kaalulangetuseks – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Marju Karini 10 "käsku" edukaks kaalulangetuseks

 • 5. mai 2020
 • Erik Orgu

Usutavasti sa juba tead, et aprillis kaotas Marju 5.8kg ülekilo, ta on säravam, saledam ja pakatab energiast. Aga mida sa ei tea on see, millised on tema 10 käsku, et rajal püsida… ole mureta – ma palusin Marjul neid jagada, et ka sina saaksid mai lõpuks 4-6 kg kergem olla. :)

 1. Otsus- Langeta otsus, et seekord ma lähen eesmärgini ja jää endale kindlaks!
 2. Tegevus- Kui otsus on langetatud, siis hakka kohe tegutsema ja lenda täiega peale!
 3. Järjekindlus- Pea iga päev meeles oma otsust ja tee vajalikke tegevusi, eesmärgi suunas liikumine on igapäevane protsess!
 4. Pikk plaan- Mõtle valmis, mis on su pikk plaan, miks sa seda teed, mida suurem unistus, seda rohkem see sind aitab. :)
 5. Kannatlikkus- Ole kannatlik, sest kaalulangus toimub 1-2kg kaupa, seega kui tahad alla võtta 15 kg, siis selleks võib reaalselt minna 15 nädalat!
 6. Ei anna alla- Mõnikord paneb elu meie teele takistuse, aga see on seal selleks, et sa selle ületaksid, mitte selleks, et saaksid alla anda!
 7. Motivatsiooni allikas- Leia endale motivatsiooniallikas, mind motiveerivad mu kenad kleidid, mida peagi kanda saan ja kõik need, mis veel poes on. :D
 8. Ära korda vigu- Ma pole esimest korda kaalulangetuse teekonnal ja tõenäoliselt sina ka mitte, mõtle sellele, mis on varasemalt valesti läinud ja ära korda samu vigu, sest siis saad sama tulemuse!
 9. Ära looda teistele- Sul võivad ümber toetavad inimesed olla ja Erik ka aitab oma teadmistega, aga päeva lõpuks on see sinu teha, mida ja kui palju sööd!
 10. Ei vabandustele- See on boonus “käsk”, vabandused on iga kaalulangetaja suurim vaenlane – sünnipäev, premeerimine hea ja paremaga, kurb tuju/rõõmus tuju, elukaaslane nosib kõrval krõpse jne jne… lihtsalt ütle ei vabandustele!

Mul oli väga hea meel seda sinuga jagada, sest ma tean, et need aitavad sind nagu on aidanud mind. :)

Mina omalt poolt tänan Marjut ja tahan Sulle öelda, et usun Sinusse – Sa saad sellega hakkama, sest oled seda väärt – usu sellesse. ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Ma kaotasin!

 • 9. september
 • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

 • 3. september 2021
 • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.

Blog article

Suhted ja söömine

 • 25. august
 • Erik Orgu

Otsustasin sel teemal kirjutada, sest me kõik oleme kogenud suhte rõõmuhetki ja raskeid hetki. Oma karjääri jooksul olen pidanud palju tegelema inimestega, kelle suhted söömist mõjutavad ja ilmselgelt olen ka ise mõjutatud olnud.