Mis ootab ees erikorgu.ee teenuses – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Mis ootab ees erikorgu.ee teenuses

 • 5. september 2017
 • Erik Orgu

Uus Erikorgu.ee toitumiskava on nüüd juba mõnda aega olnud Sulle katsetada ja proovida. Olen saanud palju tagasisidet võimaluste ja mugavuse kohta, mis Sulle meeldivad. Ka on vanast süsteemist üle tulemas veel osa sisu, mida oled minult küsinud. Selles artiklis tahangi Sulle anda väikese ülevaate, mis muudatused on sisse viidud ja millega veel tegeleme.

Artiklid ja blogipostitused

Mul on kõigi tegevusaastate jooksul tekkinud väga palju sisu ja tahan iga artikli korra oma silme alt läbi lasta, enne, kui selle blogiruumi tagasi lasen. Seega ei tule vanad blogid tagasi üleöö, aga teades Sinu eelistust leida sealt endisi tasuta retsepte, siis võtan need artiklid tagasilisamise prioriteediks.

Retseptid

Erikorgu.ee toitumiskaast saad maitseelamusi, mis on kõik kodus väga lihtsalt valmistatavad. Tahan, et sa saad süüa paremini, kui restoranis. Ja luban, et saad!

Kõik retseptid saavad endale isuäratavad kaasaegsed fotod, mida asendan toitudel jooksvalt. Loodan, et oled uusi fotosid juba märganud ja need inspireerivad sind!

Lähiajal on lisandumas järgmised retseptid:

 • supid
 • hummusega retseptid
 • väiksemad hommikused omletid
 • vahepalaks ploomid ja teised kombinatsioonid

Asendused

Olen uude toitumiskavasse valinud vaid need asendused, mis garanteerivad toitudele suurepärase maitse. Siiski – kui Sinu järelekatsetatud lemmikasendus on veel puudu, siis anna mulle sellest teada aadressil info@erikorgu.ee ja mu kolleegid aitavad mul need soovid kokku koguda.

Avokaado ja hapukoore asendusvõimalus nüüd nendes retseptides sees, kus see sobilik on. Pea aga meeles, et tahan, et sööd ka avokaadot - see on toitainete saamiseks hädavajalik. Hapukoor ei ole pooltki nii toitainerikas kui avokaado. 

Hetkel tegelen järgmiste asenduste lisamisega nendesse retseptidesse, kuhu need asendused sobivad:

 • bataadile asenduseks kartul ja porgand
 • riisigaletile alternatiivid
 • vahukoore kohvikoore või sojakoore vastu vahetamine
 • Tomatile ja paprikale panen alternatiivid
 • Juustu asendusvõimalus
 • Kookosrasva asendusvõimalus

Funktsionaalsuse uuendused

 • iPhone rakendus, lõpuks! Uued rakendused on juba praegu palju popimad kui vanad ja anname endast parima, et see usaldus oleks ka edaspidi õigustatud
 • väga palju süsteemituunimisi suurtest väikesteni – tänan neid, kes oma tähelepanekuid kirjeldasid ja kannatlikult meil vigu otsida aitasid. Kelleni pole veel jõudnud, nendeni jõuame.

Koos Sinuga tuunin süsteemi tippvormi. Tea, et väga palju uut ja huvitavat ootab veel ees! Töötame iga päev selle nimel, et Sinu käsutuses oleks parim toitumisnõustamise teenus, mida kunagi oled kasutanud.

Sinu toitumisnõustaja,

Erik Orgu koos tiimiga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

 • 25. august 2017
 • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Kuidas kiusatustest üle saada ja kaalulangetamisel edu tagada?

 • 4. oktoober 2017
 • Erik Orgu

Minu kogemusel on inimestel kaalulangetamisel suurimaks probleemiks uue režiimi järgimine ja uutmoodi toitude tegemine pikemalt kui 2 või 3 nädalat. Kuidas see surnud punkt ületada?

Blog article

Söö vähe ja kaal langeb? See on müüt

 • 30. september 2017
 • Erik Orgu

Arusaam, et „vähem süües kaotad kaalu“, on müüt. Loe, miks! Põhjus on selge – sa aeglustad oma ainevahetust ja see Sinu kaalukaotuse teekonda ei toeta. Esiteks on tänaseks juba ka teaduslikult tõestatud, et see idee ei tööta.