Mis ootab ees erikorgu.ee teenuses – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Mis ootab ees erikorgu.ee teenuses

 • 5. september 2017
 • Erik Orgu

Uus Erikorgu.ee toitumiskava on nüüd juba mõnda aega olnud Sulle katsetada ja proovida. Olen saanud palju tagasisidet võimaluste ja mugavuse kohta, mis Sulle meeldivad. Ka on vanast süsteemist üle tulemas veel osa sisu, mida oled minult küsinud. Selles artiklis tahangi Sulle anda väikese ülevaate, mis muudatused on sisse viidud ja millega veel tegeleme.

Artiklid ja blogipostitused

Mul on kõigi tegevusaastate jooksul tekkinud väga palju sisu ja tahan iga artikli korra oma silme alt läbi lasta, enne, kui selle blogiruumi tagasi lasen. Seega ei tule vanad blogid tagasi üleöö, aga teades Sinu eelistust leida sealt endisi tasuta retsepte, siis võtan need artiklid tagasilisamise prioriteediks.

Retseptid

Erikorgu.ee toitumiskaast saad maitseelamusi, mis on kõik kodus väga lihtsalt valmistatavad. Tahan, et sa saad süüa paremini, kui restoranis. Ja luban, et saad!

Kõik retseptid saavad endale isuäratavad kaasaegsed fotod, mida asendan toitudel jooksvalt. Loodan, et oled uusi fotosid juba märganud ja need inspireerivad sind!

Lähiajal on lisandumas järgmised retseptid:

 • supid
 • hummusega retseptid
 • väiksemad hommikused omletid
 • vahepalaks ploomid ja teised kombinatsioonid

Asendused

Olen uude toitumiskavasse valinud vaid need asendused, mis garanteerivad toitudele suurepärase maitse. Siiski – kui Sinu järelekatsetatud lemmikasendus on veel puudu, siis anna mulle sellest teada aadressil info@erikorgu.ee ja mu kolleegid aitavad mul need soovid kokku koguda.

Avokaado ja hapukoore asendusvõimalus nüüd nendes retseptides sees, kus see sobilik on. Pea aga meeles, et tahan, et sööd ka avokaadot - see on toitainete saamiseks hädavajalik. Hapukoor ei ole pooltki nii toitainerikas kui avokaado. 

Hetkel tegelen järgmiste asenduste lisamisega nendesse retseptidesse, kuhu need asendused sobivad:

 • bataadile asenduseks kartul ja porgand
 • riisigaletile alternatiivid
 • vahukoore kohvikoore või sojakoore vastu vahetamine
 • Tomatile ja paprikale panen alternatiivid
 • Juustu asendusvõimalus
 • Kookosrasva asendusvõimalus

Funktsionaalsuse uuendused

 • iPhone rakendus, lõpuks! Uued rakendused on juba praegu palju popimad kui vanad ja anname endast parima, et see usaldus oleks ka edaspidi õigustatud
 • väga palju süsteemituunimisi suurtest väikesteni – tänan neid, kes oma tähelepanekuid kirjeldasid ja kannatlikult meil vigu otsida aitasid. Kelleni pole veel jõudnud, nendeni jõuame.

Koos Sinuga tuunin süsteemi tippvormi. Tea, et väga palju uut ja huvitavat ootab veel ees! Töötame iga päev selle nimel, et Sinu käsutuses oleks parim toitumisnõustamise teenus, mida kunagi oled kasutanud.

Sinu toitumisnõustaja,

Erik Orgu koos tiimiga

Minu kohupiimakook ja ürdileib

Kui Sa tahad süüa magusat ja hoida samal ajal kehakaalu kontrolli all, siis on Sinu jaoks parim lahendus minu kohupiimakook vaarikate ja mustsõstardega, sest selles on 30% vähem süsivesikuid ning rasva kui teistes kookides.

Tahan kooki!

Kui Sulle meeldib süüa leiba ja hoida samal ajal kehakaalu kontrolli all, siis soovitan just oma ürdileiba, sest selles on 40% vähem süsivesikuid kui teistes leibades ja see sisaldab ainult looduslikult esinevaid suhkruid.

Tahan leiba!

Minu kohupiimakook ja ürdileib

Kui Sa tahad süüa magusat ja hoida samal ajal kehakaalu kontrolli all, siis on Sinu jaoks parim lahendus minu kohupiimakook vaarikate ja mustsõstardega, sest selles on 30% vähem süsivesikuid ning rasva kui teistes kookides.

Tahan kooki!

Kui Sulle meeldib süüa leiba ja hoida samal ajal kehakaalu kontrolli all, siis soovitan just oma ürdileiba, sest selles on 40% vähem süsivesikuid kui teistes leibades ja see sisaldab ainult looduslikult esinevaid suhkruid.

Tahan leiba!

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

5 viisi, kuidas ennast motiveerida!

 • 10. august 2019
 • Erik Orgu

Jagan sulle täna 5 head nippi, kuidas saad ennast ise motiveerida. Mina ise kasutan neid nippe igapäevaselt. Tegemist on väga lihtsate asjadega, mis ei nõua aega ega raha. Loe edasi ja saad teada :)

Blog article

Head kalorid vs halvad kalorid!

 • 8. august 2019
 • Erik Orgu

Päris tihti loen ja kuulen, kuidas räägitakse headest ja halbadest kaloritest ning ma ohkan sügavalt, sest selle jutu rääkija või kirjutaja ei saa aru, millest ta räägib!

Blog article

Kas jäätis jahutab keha või on see magus vale?!

 • 25. juuli 2019
 • Erik Orgu

Suvi on see aeg, kus inimesed söövad kõige rohkem jäätist ja üks peamisi põhjuseid on see, et räägitakse, et jäätis jahutab keha! Mis sina arvad, kas jäätis jahutab keha? Ära palun enne edasi loe, vaid võta 3 sekundit ja vasta endale. 1-2-3. Nüüd palun loe edasi.