Kingi emale kergem ja tervem keha! -70% logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Kingi emale kergem ja tervem keha! -70%

Emadepäev on üks eriline päev, mil on võimalik tänada oma ema helluse ja hoolitsuse eest. Kui Sa soovid näha oma ema õnneliku ja tervena, kingi talle minu toitumiskava!

“Tõuke liituda andsid mulle suuremad lapsed, kes olid kuulnud erinevatest tervislikest toitumiskavadest ja nõustajatest.” ütles Sune, minu toitumiskava üks paljudest edulugudest!

Anna Sinagi oma emale tõuge, kinkides talle toitumiskava, mille abil on võimalik kaotada ülekilo nädalas ja kui kaaluprobleem puudub, siis süüa lihtsaid ja maitsvaid ning magusaisusid peletavaid toite.

EMADEPÄEVA ERIPAKKUMINE - kingi emale 12-kuuline toitumiskava pakett 70% soodsamalt hinnaga vaid 29,99 € (tavahind 99,99 €), mis teeb kõigest 2,5 € kuus ehk 8 senti päevas!

KIIRUSTA, pakkumine kehtib esimesele 350 inimesele! Pakkumine kestab kuni 12.05.2019 kell 23.59 või kuni soodushindasid jätkub.

-70% soodustuse saamiseks kliki alloleval nupul 👇

Osta kink!

„Saavutasin soovitud kaalu vaid poole aastaga! Aitäh Sulle Erik, et sa õpetasid mind õigesti toituma! Tänu Sinule olen kaotanud 24 kg ning tunnen ennast hästi ja riidedki said 44 pealt 36-38 suurusnumbri vastu vahetatud. Tänud! Uskumatu, et mul ei tekkinud mitte mingisugust magusakiusatust ja kõht oli kogu aeg täis.”
Sune, 3 lapse ema
Erik Orgu
Loosimisele lähevad Euronicsi kinkekaardid

Võida 300 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte!

Ühele õnnelikule loosin 31.05 välja 300 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte, et saaksid lubada endale kokkamiseks uusi uhkeid kodumasinaid ja paremat köögitehnikat.

Milliseid oma lemmikretsepte soovitan Sulle?

Miks ma soovitan oma kava?

Toiduteadlased respektivad

Toiduteadlaste uuring kinnitab, et minu kava mõjub enesetundele hästi ja aitab vabaneda ülekaalust.

Võta maha ülekilo nädalas

Neile, kes kehakaaluga kimpus või soovivad lihtsalt suveilmade tulekuks paremini valmistuda on see suurepärane tempo.

Sinule pühendunud

Minu toitumiskava arvestab Sinu maitsetega, temopga ning lisaks saad alati eksperdi nõu küsida!

Maitsev, lihtne ja soodne

Nagu meile kõigile - toidu puhul on kõige olulisem maitse. Peale selle loomulikult meie ajagraafik, kuhu tuleb kokkamine ära mahutada.

Saab tasuta lisada teisi kasutajaid

Kui võtate motivatsiooni eriti kõrgel hoidmiseks asja ette kahekesi, siis on võimalus teine kasutaja hõlpsasti juurde lisada.

Mida minu kava endast üldse kujutab?

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Sina ise otsustad.

Sina saad ise valida toitude hinnaklassi - sõltuvalt perioodist kas sellise, mis eriti rahakotti ei murra või veidi luksuslikuma.

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Tee kähkukas!

Vali ise, kui kaua köögis aega veedad! Saad otsida sõna “kiire” ning saad kõik retseptid, mille valmistamine võtab vähem aega - smuutid, salatid jne, mis on ka minu suured lemmikud kiirel päeval! :-)

Magusad retseptid

Maiusta ja salene! :)

Kui Sa oled planeedi suurim maiasmokk, saad siit valida mõne hea ja tervisliku magustoidu, mis keha liialt ei kurna.

Magusad retseptid

Kokka ette ja säästa närve

Kiirel päeval on food-prepi ehk toidu ettevalmistamise näol võimalik kaasa võtta eine karbiga - selleks pane otsingusse “kokka ette” ning saad selleks parimad soovitused.

list of excludable foods

Ka teised hakkavad su toite armastama

Olgu selleks siis mees, elukaaslane, laps või sõber - kõik nad hakkavad Sinu toite armastama!

Kuidas osaleda?

1 Vali sobivaim liitumine

Su ema võib kaotada kuni 25 kg nagu tegi Sune minu salendavat toitumiskava kasutades! Kui ta soovib trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada uuel suvel uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda kiirest elutempost tingitud halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.

2 Sisesta oma ema e-post

Sellele e-postile saadan teate pealkirjaga “Sulle on tulnud kingitus”.

3 Sisesta enda e-post

Siia saadame kinnituskirja ostu kohta

Palun sisesta korrektne meiliaadress
Palun sisesta korrektne meiliaadress