tähtsa Kingi endale kergem ja tervem keha! -70% logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Kingi endale kergem ja tervem keha! -70%

Ema on lapse jaoks turvalisuse ja helluse sümbol, kuid suure õnne kõrval on paraku ka muresid - paljud minu poole pöörduvad naised on mures just oma häirivate ülekilode pärast, mis tekitavad neile halba enesetunnet.

Kui Sul on kehakaalu rohkem kui soovid, kingi endale tähtsa päeva puhul toitumiskava, mille abil on võimalik kaotada ülekilo nädalas ja kui kaaluprobleem puudub, siis süüa lihtsaid ja maitsvaid ning magusaisu peletavaid toite!

EMADEPÄEVA ERIPAKKUMINE - kingi endale 12-kuuline toitumiskava pakett 70% soodsamalt hinnaga vaid 29,99 € (tavahind 99,99 €), mis teeb kõigest 2,5 € kuus ehk 8 senti päevas!

KIIRUSTA, pakkumine kehtib esimesele 350 inimesele! Pakkumine kestab kuni 12.05.2019 kell 23.59 või kuni soodushindasid jätkub.

-70% soodustuse saamiseks kliki alloleval nupul 👇

Osta kink!

„Minu kaalutõus sai alguse lapseootusega. Tänaseks kaalun 64,7 kilo ja olen aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo”
Ly, kahe lapse ema
Ly
Loosimisele lähevad Euronicsi kinkekaardid

Võida 300 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte!

Ühele õnnelikule loosin 31.05 välja 300 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte, et saaksid lubada endale kokkamiseks uusi uhkeid kodumasinaid ja paremat köögitehnikat.

Milliseid oma lemmikretsepte soovitan Sulle?

Miks ma soovitan oma kava?

Toiduteadlased respektivad

Toiduteadlaste uuring kinnitab, et minu kava mõjub enesetundele hästi ja aitab vabaneda ülekaalust.

Võta maha ülekilo nädalas

Neile, kes kehakaaluga kimpus või soovivad lihtsalt suveilmade tulekuks paremini valmistuda on see suurepärane tempo.

Sinule pühendunud

Minu toitumiskava arvestab Sinu maitsetega, temopga ning lisaks saad alati eksperdi nõu küsida!

Maitsev, lihtne ja soodne

Nagu meile kõigile - toidu puhul on kõige olulisem maitse. Peale selle loomulikult meie ajagraafik, kuhu tuleb kokkamine ära mahutada.

Saab tasuta lisada teisi kasutajaid

Kui võtate motivatsiooni eriti kõrgel hoidmiseks asja ette kahekesi, siis on võimalus teine kasutaja hõlpsasti juurde lisada.

Mida minu kava endast üldse kujutab?

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Sina ise otsustad.

Sina saad ise valida toitude hinnaklassi - sõltuvalt perioodist kas sellise, mis eriti rahakotti ei murra või veidi luksuslikuma.

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Tee kähkukas!

Vali ise, kui kaua köögis aega veedad! Saad otsida sõna “kiire” ning saad kõik retseptid, mille valmistamine võtab vähem aega - smuutid, salatid jne, mis on ka minu suured lemmikud kiirel päeval! :-)

Magusad retseptid

Maiusta ja salene! :)

Kui Sa oled planeedi suurim maiasmokk, saad siit valida mõne hea ja tervisliku magustoidu, mis keha liialt ei kurna.

Magusad retseptid

Kokka ette ja säästa närve

Kiirel päeval on food-prepi ehk toidu ettevalmistamise näol võimalik kaasa võtta eine karbiga - selleks pane otsingusse “kokka ette” ning saad selleks parimad soovitused.

list of excludable foods

Ka teised hakkavad su toite armastama

Olgu selleks siis mees, elukaaslane, laps või sõber - kõik nad hakkavad Sinu toite armastama!

Kuidas osaleda?

1 Vali endale sobivaim liitumine

Võid kaotada kuni 25 kg nagu tegi Sune minu salendavat toitumiskava kasutades! Kui Sa soovid trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada algaval suvel uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.

2 Sisesta oma e-post

Sellele e-postile saadan teate pealkirjaga “Sinu erikorgu.ee liitumine”, milles on nupp nimega “Alusta” - palun kliki sellele, et ostetud liitumine aktiveerida. Kui Sul veel kontot pole, saad selle pärast nupule vajutamist luua. Kui Sul juba on konto, siis lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole (pead olema sisse logitud kontole, kuhu soovid ostetud liitumise lisada).

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress