Erik Orgu toitumiskava -50% ja kuni 12 kuud TASUTA logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Saleneja kingisülem: -50%, TASUTA pakett ja üllatused

Jõulud on andmise ja kingituste aeg ning seetõttu on mul väga hea meel kinkida Sulle TASUTA oma audioraamat “Elu ilma dieedita”. Kliki palun alloleval lingil ja saad mind kuulata igal ajahetkel, mil peaksid vajama lisajõudu. 👇

Tahan audioraamatut

Aga tahan pakkuda Sulle enamat, kuna Sa oled olnud aasta jooksul minu vastu lahke ja mulle oma usalduse kinkinud - kasutanud salenemiseks minu toitumiskava, nautinud mu leiba ja kooki ning jälginud minu tegemisi, siis on mu au ja rõõm kinkida Sulle suur kingisülem! :)

Kui Sa tunned, et tahad ka 2019. aasta ning veel kauemgi minuga veeta, või on Sul mõttes kallis inimene, kes võiks võtta tervislikuma suuna, siis all on imeline saleneja kingisülem:

  • -50% soodustus
  • TASUTA pakett lisaks
  • Eriku pühendusega postkaart kingisaajale
  • 10 motiveerivat taustapilt mobiilile

Piiratud kogus! Salendav toitumiskava kõigest alates 2 € kuus vaid 300 esimesele kingipaki ostjale, KIIRUSTA! Kampaania kestab kuni 09.12 kell 23:59!

Osta vägev kingisülem endale või lähedasele!👇

Tahan saleneja kingisülemit

Kui ostad 12-kuulise paketi väärtusega 99,99 €, saad selle 50% soodsamalt hinnaga 49,99 € ning mina annan Sulle kingitusena veel TASUTA ühe 12-kuulise paketi - kokkuvõttes saad 134,99 € väärtuses paketi 24 kuuks kõigest hinnaga 49,99 €, mistõttu säästad kokku 85 €. See teeb kõigest 2 € kuus!

Erik Orgu

Liitumisega annan kaasa need eksklusiivsed jõulumagustoidud

Miks valida minu toitumiskava?

Eesti toiduteadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu maitsvad toidud kaalust alla võtta, sest paraneb sooletalitus ja tervis.

Võta maha ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Sinule pühendunud

Minu toitumiskava arvestab Sinu maitsetega, füüsilise aktiivsusega ja saad minu abi alati küsida.

Maitsev, lihtne ja soodne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite väga kõrgelt. Retseptid on lihtsad ja seetõttu valmivad toidud kiiresti. Kõige soodsama hinnaklassi retsepte kasutades säästad 45 € kuus.

Sobib kogu perele

Toitumiskava on eriti mõnus järgida, kui lisad ka oma pereliikmed ja kokkad ühte rooga kõigile. Iga toidukorra puhul saad valida, kes ja kui suures koguses antud einet Sinuga koos sööb.

Telli toit koju 2 minutiga ja säästa aega

Sul on võimalik tellida ostukorvis olevad toiduained koju kõigest 2 minutiga tänu e-poele FreshGO.

Seda kõike kinnitavad edukad kaalulangetajad

Rita enne
Ly enne
Marko enne

Seda kõike kinnitavad edukad kaalulangetajad

Esimese nädala lõpuks oli kaal 2,1 kg langenud. Vägev! Olin ääretult õnnelik. Võtsin 3 kuuga maha lausa 13,5 kg!

Rita

Võtsin prooviperioodiga maha 1 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo. Lõpptulemus on SUPER!

Ly

Kui 3 kuuga võtsin kaalust alla peaaegu 16 kg, siis nüüdseks olen aastaga kaotanud 30 kg. Kaalusin nii vähe teismelisena!

Marko

Rita pärast
Ly pärast
Marko pärast

Esimese nädala lõpuks oli kaal 2,1 kg langenud. Vägev! Olin ääretult õnnelik. Võtsin 3 kuuga maha lausa 13,5 kg!

Rita

Võtsin prooviperioodiga maha 1 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo. Lõpptulemus on SUPER!

Ly

Kui 3 kuuga võtsin kaalust alla peaaegu 16 kg, siis nüüdseks olen aastaga kaotanud 30 kg. Kaalusin nii vähe teismelisena!

Marko

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Toitumiskava toitude hind on sinu otsustada!

Tee lihtsalt valik, kui palju soovid päevas toidule kulutada. Hinnast olenemata jäävad maitsed ikka suurepäraseks.

Kõige soodsama hinnaklassi retsepte süües on võimalik säästa lausa €45 kuus!

“Väga lihtne ja menüü planeerimine hoiab kõvasti raha kokku. Esimese nädalaga kadus kilo nagu lubatud”
— Külli

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Vali ise, kui kaua köögis aega veedad!

Kiire elutempoga inimesed leiavad retsepte, mis valmivad alla 15 minutiga ning neid on ka väga lihtne valmistada.

“Programm sobis minule, kellel on kiire elutempo, mitte alati korrapärane töögraafik. Kui mina sain sellest kinni pidada ja kaalu langetada, siis suudavad seda teha ka teised”
— Airi

Magusad retseptid

Maiusta ja salene! :)

Tervislikult toitudes ja kaalu langetades ei pea magusast loobuma!

Vali enda toitumiskavasse kümmnete magustoitude hulgast sobivad ja seljata tervislike magustoitudega ebatervislik magusaisu!

Magusad retseptid

Pane kokku selline salendav menüü nagu soovid

Otsi salendavaid toite rohkem kui 500 retsepti seast nime, koostisosa või sildi järgi, mida on rikkalikult - kokka ette, peotoit, kiire, kõhusõbralik, terav, sealiha, loomaliha, linnuliha, vege, magus, mereannid.

list of excludable foods

Pere hakkab ka Sinu toite armastama

Kuna iga 2. täiskasvanu ja iga 3. laps Eestis on ülekaaluline või rasvunud, siis palun hoolitse nii enda kui ka lähedaste eest, pakkudes neile minu toitumiskava järgi tehtud soodsaid, maitsvaid ja lihtsaid toite! 🙂

“Kartulipuder ja porgandiviinerid minu moodi. :S Rasmus eelmine kord ei söönud porgandeid ära, kui need olid peekoni sisse keeratud ( peekoni sõi ümbert ära :D) ega spinatit, siis proovisin nii teha, et porgandid pudru sisse ja peekon ja spinat kastme sisse. Sõi ja kiitis :):D” – Piret

“Meeldis see, et mehest sai kokk. Kuigi enne seda peale kahvli ja noa ta midagi köögist ei teadnud.”
— Doris

Kuidas saleneda?

1 Vali sobivaim liitumine

Sul on valida 3 erineva pikkusega paketi vahel ja iga paketiga saad minult sama palju kasutusaega TASUTA - 3, 6 või 12 kuud!

2 Sisesta enda e-post

Sellele e-postile saadan 1) liitumise aktiveerimise lingi, millele klikkides saab kingisaaja aktiveerida ostetud liitumise. Kui kingisaajal on erikorgu.ee konto juba olemas, lisandub kasutusaeg kingisaaja olemasolevale kontole; 2) Kingituseks motiveeriva taustapildi mobiilile.

3 Sisesta kingisaaja e-post

Sellele e-postile saadan 1) lingi, mille abil on võimalik tellida eksklusiivne minu pühendusega postkaart endale või sõbrale; 2) Ostukviitungi.

4 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress
Palun sisesta korrektne meiliaadress

Saavuta oma ideaalkaal tasuta!

Jah, see on tõesti võimalik – saad kogu toitumiskava tasu tagasi, kui oma eesmärgi saavutad. Erikorgu.ee toitumiskaval on tänaseks olnud enam kui 100 000 unikaalset kasutajat ja uued edulood sünnivad iga päev. Tule loe tingimustest lähemalt ja liitu kohe!