Erik Orgu salendav toitumiskava -70% logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Naised ühendavad jõud - Mallukas ja Pärtel! Eesmärk 9000 salenejat naist, salendav toitumiskava -70%

Ma olen aastate parimas vormis - saavutasin selle pärast 3. lapse sündi vaid kolme kuuga ja seda tänu Orgu salendavale toitumiskavale.

Täna on ju naistepäev. Räägitakse naiste õigustest ja inspireerivatest naistest ja kõigest muust säärasest. Mina ja Kristina mõtlesime, et miks ei võiks ka meie motivatsioon toitumisel inspireerida ka teisi naisi?

Naiste kätš - Mallukas vs Pärtel? Ei, hoopis ühendame jõud!

Orgu kava kasutab täna 8244 naist, aga me mõtlesime Pärteliga, et see number võiks olla hoopis 9000! Seega on puudu veel 756 naist ja me kavatseme nad koos üles leida!

Aga et asi oleks huvitavam, teeme väikse võistluse - meie mõlema eesmärk on motiveerida 378 naist salenema ning seda vaid 3 päevaga! Kahepeale kokku siis 756 naist! Kes võidab? Meie mõlemad ja kõik need, kes Orgu kavaga liituvad. Kes kaotavad? Kas sa mõtled kilosid? Jälle kõik need, kes Orgu kavaga liituvad.

Orgu kava kasutajad võtavad kaalust alla keskmiselt 1 kg nädalas, nii et juuni alguseks on võimalik kaotada ikka korralikult!

Minu lehe kaudu liitudes on salendav toitumiskava Sulle 70% soodsam ehk vaid alates 2,50 € kuus, mis teeb vaid 8 senti päevas.

Säästad lausa 70 €!

Liitumiseks kliki alloleval nupul 👇

Liitu, salene ja säästa 70 €

NB! Sellel lehel on soodushindasid vaid 378 inimesele! Kampaania kestab kuni 10.03 kell 23.59 ja auhinna loosin hiljemalt 25.03.2019.

Mallukas

Mida on Sul võimalik võita selle lehe kaudu liitudes?

300 € puhtalt kätte.

Kui ma täidan eesmärgi ehk selle lehe kaudu liitub või pikendab tänast liitumist vähemalt 378 inimest ja ma võidan Pärtelit, loosin ühele õnnelikule välja 300 € puhtalt kätte.

Millised Orgu retseptid meeldivad mulle kõige rohkem?

Miks ma soovitan Orgu kava?

Orgu ütleb kõik ette

Me kõik oleme teoorias targad, aga praktikas kipume ikka valesid valikuid tegema, eks? Kui kava ees, on toitumist kergem jälgida.

Säästan raha

Kava omamine peaks teoorias aitama raha säästa - kui ostad vaid kavas olevat sööki, ei saa korvi eksida ükski šokolaad või liigne ost.

Huvitavad ja uued maitsvad retseptid

Meil kõigil on oma põhitoidud, mida me kokkame. Eriku toitudest olen juba praeguseks leidnud nii palju uusi huvitavaid ideid.

Mida Orgu kava endast üldse kujutab?

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Säästa raha!

Ma olen kuulnud, et toitumiskavades on tihti nii kallid asjad, et ei kannata neid igapäevaselt kokata. Eriku toitumiskavas saad ise valida, kui palju raha parasjagu taskus on, ehk siis palgapäeval võid soovi korral rohkem priisata ja kuu lõpus klikkida odavamate retseptide kuvamise kastikesele. Vaatasin ise odavama hinnaklassi valikuid ja absoluutselt kõik tundusid maitsvad, seega ei tasu karta, et kallimate koostisosadeta ainult muru närima peaks, ehhee!

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Säästa aega!

Iga retsepti juures on ka umbkaudne aeg, mis antud toidu valmistamiseks läheb. See on hea, sest siis saab alati midagi kõhtu, olenemata kui kiire on. Eks need kiiruga võetud ampsud on tihtipeale ebatervislikumad, vähemalt mul kipub nii olema.

Magusad retseptid

Magusaga pekist priiks!

Retseptides on ka magusaid asju, ei pea maiustamisest sootuks loobuma, nagu ma esiti pelgasin. Lihtsalt asjad on vähe erinevad ja tervisele paremad.

Magusad retseptid

Lihtne otsida!

Mulle meeldib, et retsepte on lihtne leida siltide järgi- kokka ette, peotoit, kiire, kõhusõbralik, terav, sealiha, loomaliha, linnuliha, vege, magus, mereannid. Siis saadki külmikusse vaadata, näha, mis seal on ja otsida sobiv retsept.

list of excludable foods

Perega koos!

Ma kavatsen küll oma perele ka hakata neid toite pakkuma, ei viitsi küll hakata teistele eraldi süüa tegema. Porgandiviinerid kartulipüreega pidid lastele hästi peale minema, proovin ka!

Kuidas osaleda?

1 Vali endale sobivaim liitumine

Sul on valida 2 erineva pikkusega paketi vahel ja mida pikem on pakett, seda pikemalt oled tervem ja õnnelikum!

2 Sisesta oma e-post

Sellele e-postile saadan teate pealkirjaga “Sinu erikorgu.ee liitumine”, milles on nupp nimega “Alusta” - palun kliki sellele, et ostetud liitumine aktiveerida. Kui Sul veel kontot pole, saad selle pärast nupule vajutamist luua. Kui Sul juba on konto, siis lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole (pead olema sisse logitud kontole, kuhu soovid ostetud liitumise lisada).

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress