Erik Orgu salendav toitumiskava -70% logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Naised ühendavad jõud - Pärtel ja Mallukas! Eesmärk 9000 salenejat naist, salendav toitumiskava -70%

Mina liitusin Erik Orgu kavaga kuna mu sõbranna soovitas mulle seda ja ma kaotasin kahe nädalaga 6,2 kg ning tunnen end palju tervema ja õnnelikumana!

Täna on ju naistepäev. Räägitakse naiste õigustest jne. Naistel on õigus tunda end ka terve ja õnnelikuna.

Naiste kätš - Pärtel vs Mallukas? Ei, hoopis ühendame jõud!

Orgu kava kasutab täna 8244 naist, aga me mõtlesime Mallukaga, et see number võiks olla hoopis 9000! Seega on puudu veel 756 naist ja me kavatseme nad koos üles leida!

Aga et asi oleks huvitavam, teeme võistluse - meie mõlema eesmärk on motiveerida 378 naist salenema ning seda vaid 3 päevaga! Kahepeale kokku siis 756 naist!

Orgu kava kasutajad võtavad kaalust alla keskmiselt 1 kg nädalas, nii et juuni alguseks on võimalik kaotada lausa 12 kg üleliigset keharasva!

Minu lehe kaudu liitudes on salendav toitumiskava Sulle 70% soodsam ehk vaid alates 2,50 € kuus, mis teeb vaid 8 senti päevas. Säästad lausa 70 €!

Liitumiseks kliki alloleval nupul 👇

Liitu, salene ja säästa 70 €

NB! Sellel lehel on soodushindasid vaid 378 inimesele! Kampaania kestab kuni 10.03 kell 23.59 ja auhinna loosin hiljemalt 25.03.2019.

Pärtelpoeg

Mida on Sul võimalik võita selle lehe kaudu liitudes?

300 € puhtalt kätte.

Kui ma täidan eesmärgi ehk selle lehe kaudu liitub või pikendab tänast liitumist vähemalt 378 inimest ja ma võidan Mallukat, loosin ühele õnnelikule välja 300 € puhtalt kätte.

Millised Orgu retseptid mulle meeldivad?

Miks ma soovitan Orgu kava?

Toiduteadlased respektivad

Kui Orgu kava salendavat mõju kinnitavad teadlased, siis paremat argumenti polegi.

Võta maha ülekilo nädalas

Mina võtsin isegi 2 kg.

Sinule pühendunud

Orgu toitumiskava arvestab Sinu maitsetega, füüsilise aktiivsusega ja saad minu abi alati küsida.

Maitsev, lihtne ja soodne

Minu jaoks on väga, väga tähtis, et toidud oleksid maitsvad. Lisaks sellele on paljud ka lihtsasti valmistatavad. Ma ei raiska toitu ja planeerin oma söögikordasid, seega säästan ka raha.

Saab tasuta lisada teisi kasutajaid

Ma ise seda lisa ei ole kasutanud aga see on hea, kui sa tahad mehega koos teha või oma sõbrannaga, kellega sa koos elad vms.

Mida minu kava endast üldse kujutab?

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Mina ise otsustan.

Ma saan valida ise toitude hinna - palgapäeval valin keskmise hinnaklassi ja kui raha vähem, valin odava hinnaklassi, et tervislikult toitudes ei pea vaeseks jääma.

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Tee kähkukas!

Vali ise, kui kaua köögis aega veedad! Saad otsida sõna “kiire” abil ja saad kõik retseptid, mille valmistamine võtab vähem aega - smuutid, salatid jne, mis on ka minu lemmikud! :-)

Magusad retseptid

Maiusta ja salene! :)

Mina ise väga suur magusasõber ei ole, aga vahel tuleb ikka magusa isu, aga siis ma ei pea kommi järele haarama, vaid saan menüüst valida mingi hea ja tervisliku magustoidu.

Magusad retseptid

Kokka ette ja säästa närve

Kui on kiire päev siis on hea teha food preppi ja võtta kaasa karbiga toitu ja saad panna otsingusse “kokka ette” siis ta annab sulle toidud, mida on hea kaasa võtta.

list of excludable foods

Teised hakkavad ka su toite armastama

Kui keegi näiteks mainib, et ta tahab külla tulla, siis ma kohe pakun, et aa kas sa tahaksid ma teen sulle ka lõuna või vahepala ja kõik, kes on soovinud, on kiitnud.

Kuidas osaleda?

1 Vali endale sobivaim liitumine

Sul on valida 2 erineva pikkusega paketi vahel ja mida pikem on pakett, seda pikemalt oled tervem ja õnnelikum!

2 Sisesta oma e-post

Sellele e-postile saadan teate pealkirjaga “Sinu erikorgu.ee liitumine”, milles on nupp nimega “Alusta” - palun kliki sellele, et ostetud liitumine aktiveerida. Kui Sul veel kontot pole, saad selle pärast nupule vajutamist luua. Kui Sul juba on konto, siis lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole (pead olema sisse logitud kontole, kuhu soovid ostetud liitumise lisada).

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress