Erik Orgu Salendav Toitumiskava logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu Salendav Toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Piltsbergide pere: ”Me kõik loome ise oma pere reaalsuse”.

Toitumiskava aasta alguse eripakkumine 6 kuud €19.90 (-40%) / 12 kuud 29.90€ (-55%).

Piltsbergid: “Tahame olla tervislikuks eeskujuks oma lastele ning tunda ka ennast oma kehas alati hästi!

Lapsi preemia puhul kiirtoidu restorani viies loome neile harjumuse, mis näitab rämpstoitu ihaldusväärse ja kättesaamatuna.

Praegu on just see aeg, kui oleme enda võsukestele usaldusisikuks ning nad elavad seda reaalsust, mille perega neile loome. Ilmselgelt õhtuti “colatamine” ja “krõpsutamine” ei ole hea eeskuju lastele ega kasulik meie endi kehakaalule.”

Kõige keerulisem on üksi enda ning pere toitumisharjumusi muuta. Võtame hoopis ühise eesmärgi edaspidi teadlikult toituda, sest et koos on kergem ja pane tähele – tervislik toit muutub peagi märkamatult Sinu pere esmaseks valikuks.

Kutsun Sind üles Orgutama koos Piltsbergide perega, sest minu toitumiskava pole lihtsalt dieet. See on teadliku toitumise ABC Sulle ja Su lähedastele, et tunneksid ennast oma kehas alati hästi ning lapsed oleksid tugevad ja terved kogu elu.

Minu kava abil on tervislik toitumine lihtne ning säästab Sulle aega ja raha. Selle asemel, et iga kord köögis mõelda, mida süüa valmistada, leiad minu toitumiskavast üle 600 maitsva retsepti, mida perega nautida. Lisaks käid poes kindla eesmärgiga ning ei kuluta enam raha emotsiooniostudele.

Kasuta Piltsbergide eripakkumist 6 kuu liitumine 19.90€ (-40%) ja 12 kuu liitumine 29.90€ (-55%)!

LIITUMilliseid tulemusi on saavutanud teised toitumiskava kasutajad?

Riina vabanes 32,4-st ülekilost ning võitis tagasi peegelpildi, kust vaatab vastu naine keda ta soovib rõõmuga näha!

Kaalu langetamisel oli mitu põhjust, kuid peamiselt tervis, millega kaasnes kõrge vererõhk ja peegelpilt, kust ei vaadanud vastu naine, keda soovisin näha.

Oma muutumist “parema mina” poole alustasin 08.01.2020. aastal ja sel hetkel kaalusin 110,2 kg!

Raskeks ma midagi ei nimetaks. Harjumist vajav oli toitude kaalumine, kuid ka nüüdseks on see käpas. Kokkamine on mulle alati meeldinud.

Kergeks saan nimetada toitude mitmekesist valikut, kuid samas lihtsust. Menüüs on tohutult palju toite, mida on lihtne tervele perele vähese ajaga valmistada.

Kas ma loobuksin sellest uuest harjumusest? Kindlasti mitte! Tunnen ennast palju tervemana ning võin väita, et tervislikult toitumine kujuneb aegamööda uueks elustiiliks.

Soovitud eesmärk on küll käes ning 32,4kg on algsest kaalust kadunud, kuid plaanin veel veidi langetada ning seejärel säilitada.

Pere on algusest peale olnud väga toetav. Kavasse on kaasatud kõik pereliikmed ning kiitust toitude osas jagub igale roale.

Valisin just Eriku toitumiskava, sest jäi silma, et konkreetses kavas on kõik mulle varasemalt tuttavad ja maitsvad toidud.

Raha, võrreldes varasemaga rohkem ei kulu. Pigem jäävad nüüdsest välja ebatervislikud emotsiooni ajel tehtud ostud.

Kõigil, kel on käinud kasvõi korraks mõte, et on soov alustada, siis julgustan tagant. Kunagi pole liiga hilja ning hiljem keha tänab Sind.😊

LIITU

Riina
Riina

Gerli on muutunud 5 kuuga 18kg kergemaks. Vabanenud “iseendaga tülitsemisest” ja saanud endaga taas sõbraks.

Alustasin toitumiskava järgimist kuna mulle ei meeldinud enam iseenda peegelpilt, olin pidevalt väsinud. Ärritusin kergelt lihtsate asjade peale, sest olin tegelikkuses iseendas pettunud.

Eriku toitumiskava hakkasin kasutama 2020 Mais.

Kõige raskem oli alguses enesedistsipliin. Endale kindlaks jäämine, et kasutan programmi täpselt nii nagu ette nähtud. Esialgu arvasin, et toitude ette valmistamine ja planeerimine on keeruline kuid lühikese ajaga on sellest saanud pigem meeldiv harjumus.

Minu jaoks on kogu protsessi kergemaks teinud mõtlemine, et võtan ühe päeva korraga. Olen hetkes ja liigun oma tempos.

Kas läheksin tagasi oma vanade harjumuste juurde isegi kui tean, et see viib mind tagasi samasse kohta kus olin kevadel? Olen seda kahjuks korduvalt varasemalt teinud kuid sel korral lubasin endale, et jään endale kindlaks. Nähes neid suurepäraseid tulemusi - olen enesekindel, et suudan endaga tehtud kokkuleppest kinni pidada.

Minu eesmärk on tunda end oma kehas hästi ja saada endaga sõbraks! Alates maikuust olen 18kg kergem. Soov on veel alla võtta 5-6kg ja siis vaatame edasi

Õnneks on minu ümber palju toetavaid inimesi - abikaasa, lapsed, töökaaslased ja sõbrad.

Olen proovinud väga palju erinevaid toitumiskavasid ja dieete kuid miskipärast olen Sinu juurde pidama jäänud. Suur osa sellest on Sinu kava toitudel.

 • Toidud valmivad kiiresti
 • Ei vaja pikka ettevalmistuaega
 • Ja mulle meeldib neid pildistada ja meie privaatgrupis jagada 😉

Kui varem kulus mul toidu peale ca 650€ kuus, siis nüüd on see kulu ca 450€. Aasta peale hoian kokku soojamaa reisi jagu raha! (kui vaid reisida saaks 😀)

Kõigile, kes soovivad samuti alustada kuid pole kindlad soovitan oma hirmudele vastu astuda ja neid ületada. Lisaks vaadata oma pilte ja küsida endalt, kas see on tõesti see elurõõmus Sina või sooviksid Sa end paremini tunda?

LIITU

Gerli

Lauriina kogemuslugu - “Mis on minuga muutunud pärast 10 päevast järjepidevat toitumiskava järgimist?”

Lauriina on üks sadadest edukatest toitumiskava kasutajatest, kes kogub erakordseid võite, samal ajal kaalu kaotades.

Loe, mis juhtus temaga 10 päeva jooksul lisaks sellele, et iga päev läks kaduma 240g liigset keharasva.

Lauriina 10 muutust

 1. Hakkasin toitu nautima
 2. Enam ei tunnegi meeletut vajadust kiir- ja rämpstoidu järgi, sest see ei paku enam maitsenaudingut.
 3. Leidsin uue mõtte ja toiduga “patustamise” asemel soovin end hoopis elamustega premeerida.
 4. Toitumiskava aitab mul teha toidupoes mõistlikumaid valikuid isegi siis kui ei ostle täpselt menüü järgi.
 5. Tervislik toitumine pole häbiasi!
 6. Mõistan, et meie igapäevased väiksed valikud viivad meid eesmärgile lähemale või sellest eemale.
 7. Mul on palju rohkem energiat.
 8. Minu unekvaliteet on kordades parem kui varem.
 9. Proovin igapäevaselt põnevusega uusi retsepte ja tunnen nagu oleksin restoranis.
 10. Parem toitumine, parem enesetunne ja rohkem energiat annab mulle hulganisti positiivsemaid mõtteid.

LIITU

Lauriina

Kätlini: “Kaotasin painavad -29kg ja võitsin palju rohkem energiat, parema une ning positiivsema ellusuhtumise!”

Algne motivatsioon oli väline, tahtsin parem välja näha, atraktiivsem ja olla enesekindlam.

Alustasin 24 veebruar 2020

Kuna armastan väga magusat siis minu jaoks suhkrust loobumine on olnud kõige raskem, samas see on ajaga kergemaks läinud, alguses oli sellega just kõige keerulisem.

Kava enda jälgimine on olnud kõige kergem, sest leian palju lihtsaid retsepte kus ei pea liigselt vaeva nägema toidu valmistamisega ja koostisained lihtsad.

Mitte iial ei lähe tagasi vanade harjumuste juurde. Tunnen ennast praegu nii hästi - liiga hästi, et minna tagasi.

Mu eesmärk on vaadata peeglisse ja näha seal ilusat enesekindlat ja energilist naist kelle jaoks miski pole võimatu.

Elan üksi, aga kõigile kellele olen kava retseptidest süüa valmistanud on alati kiitnud kui maitsev toit. Pere muidu elab kaasa ja toetab igati - ei ahvatle kavast kõrvale kalduma.

Valisin Eriku kava esialgu selle mõttega, et tundsin justkui juba kõike muud proovinud olevat. Mõtlesin, et see on viimane variant veel jäänud. Hiljem jätkasin ja pikendasin liitumist, sest kaal langeb ja süüa saab ebareaalselt hästi.

Mul kulub kindlasti vähem raha, sest ostmata jäävad kõik snäkid jms ja samuti kulutasin varem palju raha toidu koju tellimisele restoranidest mida nüüd juhtub väga harva.

Kui tunne et mitte miski ei aita ja ei ole seda kava veel proovinud siis soovitan proovida! Teine soovitus mitte olla liiga karm enda vastu, see teekond on pikk ja ikka tuleb ette komistamist aga oluline on mitte alla anda. Tulemused on seda väärt!

Olen enesekindlam, saan osta riideid igast poest sest need mahuvad mulle selga, mul on nii palju energiat, ma magan paremini, mu meeleolu on parem ja ma olen väga palju positiivsem, ma olen sotsiaalsem. Kokkuvõttes võin öelda et ma olen palju õnnelikum kui ma olin varem! Aitäh veelkord, et aitasid muuta mu elu selle toitumiskavaga 🙂!

LIITU

Kätlin Ilves

Kuidas kirjeldavad toitumiskava kasutajad maitseelamusi?

Miks Erik Orgu toitumiskava sobib Sulle?

Eesti esimene teaduslikult kontrollitud tulemustega toitumiskava

“Erik Orgu toitumiskava suurendab normaalse kehakaaluga seostatud bakterite hulka soolestikus. Kava on ka toitainerikas ja seega tervislik.” Kätrin Karu, teadur

Üle 600 retsepti!

Erik Orgu paneb Sulle kokku esialgse menüü, aga Sul on võimalik seda oma eelistuste järgi muuta.

Pudrud, salatid, pastad, burgerid, pitsad - kõik on olemas, aga salenemiseks õigetes kogustes!

Koos perega on kergem!

Toitumiskavasse on võimalik lisada tasuta kuni 4 pereliiget! Igaühele saad määrata personaalse eesmärgi ja välistada allergiate või maitseeelistuste tõttu toiduaineid, mida ei saa süüa.

Iga retsepti juures on toodud iga pereliikme personaalsed toidukogused.

Säästa aega ja raha!

Saad otsida retsepte kokkamisele kuluva aja järgi ja soovi korral süüa mitu päeva sama toitu, et hoida aega kokku!

Kui käid poes mugava ostunimekirja abil, ei osta Sa ebatervislikke ja kaalu tõstvaid toiduaineid ning säästad raha!

Maitsev, kiire ja lihtne!

Tuhanded kasutajad hindavad Erik Orgu toite 5-palli skaalal hindega 4,7.

Kõige kõrgemini hinnatakse neid retsepte - sloppy Joe friikartulid, hommiku burger,

Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Sul on rohkem kui 9800 toetajat ja motiveerijat!

Liitudes minu toitumiskavaga oled oodatud privaatsesse kaalulangetajate toetusgruppi Facebookis, kus on üle 9800 liikme! Saad oma küsimustele kiired ja asjalikud vastused, rohkelt motivatsiooni ja toetust, et järjekindlalt rajal püsida!

Intercom

Vastan iga päev Sinu küsimustele

ava vestlusaken
Intercom vestlus

Mida Erik Orgu kava sisaldab?

Mugav ostunimekiri

Mugav ostunimekiri

Kui Sul kodus ebatervislikku toitu pole, siis on see suur samm saledama keha suunas. Ja raha hoiad samuti kokku!

“Mulle nii meeldib, et ma saan poes käies maha klõpsata toit, mis juba ostukorvis ja nii kulub mul poes käimisele vähem aega ja peavalu on ka vähem!”
– Mariann

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Salendava toitumise hind on Su enda kätes

Sina ise paned endale kokku täpselt nii taskukohase salendava menüü nagu soovid. Kui oled profiilis oma valiku teinud, kuvame Sulle vaid selle või nende hinnaklasside retsepte, mille oled ise valinud!

Kõige odavama hinnaklassi retsepte süües on võimalik säästa lausa 45 eurot kuus!

“Väga lihtne ja menüü planeerimine hoiab kõvasti raha kokku. Esimese nädalaga kadus kilo nagu lubatud”
– Külli

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Vali ise, kui palju kokkamisele kulutad!

Kiire elutempo ei ole enam vabandus - minu salendava toitumiskavaga on Sul võimalus valida retsepte kokkamisele kuluva aja järgi. Otsi märksõna “kiire” abil ja leiad kõik retseptid, mille järgi toidu valmistamine võtab vähe aega!

“Programm sobis minule, kellel on kiire elutempo, mitte alati korrapärane töögraafik. Kui mina sain sellest kinni pidada ja kaalu langetada, siis suudavad seda teha ka teised”
– Airi

Magusad retseptid

Maiusta ja salene! :)

Tervislikult toitudes ja kaalu langetades ei pea magusast loobuma!

Vali enda toitumiskavasse kümmnete magustoitude hulgast sobivad ja seljata tervislike magustoitudega ebatervislik magusaisu!

Magusad retseptid

Pane kokku selline salendav menüü nagu soovid

Otsi salendavaid toite rohkem kui 500 retsepti seast nime, koostisosa või sildi järgi, mida on rikkalikult - kokka ette, peotoit, kiire, kõhusõbralik, terav, sealiha, loomaliha, linnuliha, vege, magus, mereannid.

list of excludable foods

Sinu pere hakkab ka minu toite armastama!

Kuna iga 2. täiskasvanu ja iga 3. laps Eestis on ülekaaluline või rasvunud, siis palun hoolitse nii enda kui ka lähedaste eest, pakkudes neile minu toitumiskava järgi tehtud soodsaid, maitsvaid ja lihtsaid toite! 🙂

“Kartulipuder ja porgandiviinerid minu moodi.😬 Rasmus eelmine kord ei söönud porgandeid ära, kui need olid peekoni sisse keeratud ( peekoni sõi ümbert ära 😀😂) ega spinatit, siis proovisin nii teha, et porgandid pudru sisse ja peekon ja spinat kastme sisse. Sõi ja kiitis 🙂😀”
– Piret

“Meeldis see, et mehest sai kokk. Kuigi enne seda peale kahvli ja noa ta midagi köögist ei teadnud.”
– DorisVali endale sobiva pikkusega pakett soodushinnagaKuld pakett 6 kuud 19,90 € 29,95 €

 • 600 maitsvat retsepti
 • Mugav ostunimekiri
 • App nii iPhone'ile kui Androidile
 • Vali sobiv retsepti hinnaklass
 • Kasutajatugi
 • Võimalus valida riiklike ja Eriku toitumissoovituste vahel
 • Pereliikmete lisamine
 • Valmistoitude ja väljas söömise soovitused
 • Treeningkava
 • Kingitused liitumisel
 • Asjatundjate nõuandenurk
 • Tasuta e- ja audioraamat Elu Ilma Dieedita

Kuld pakett 12 kuud 29,90 € 59,90 €

 • 600 maitsvat retsepti
 • Mugav ostunimekiri
 • App nii iPhone'ile kui Androidile
 • Vali sobiv retsepti hinnaklass
 • Kasutajatugi
 • Võimalus valida riiklike ja Eriku toitumissoovituste vahel
 • Pereliikmete lisamine
 • Valmistoitude ja väljas söömise soovitused
 • Treeningkava
 • Kingitused liitumisel
 • Asjatundjate nõuandenurk
 • Tasuta e- ja audioraamat Elu Ilma Dieedita