Erik Orgu toitumiskava -69% ja võid võita Malluka auto! logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Pekki põletav toitumiskava kuu vaid alates 2,49 € (-69%). Võid võita Malluka auto (väärtus 5000 €)! Ainult 72h pakkumine, kiirusta!

Ütleme nii, et täitsa suvalisest lõõpimisest on saanud sajandi võitlus, mille tekkimisest ma ise ka ikka veel šokeeritud olen.

Nimelt käisime me Orguga tema sünna puhul power-walkil ja nagu ikka ei jätnud ma kasutamata võimalust rääkida oma viimase aja põhinalja - seda, kuidas Mari peab sõitma nagu Mehhiko tööline, auto pagassis.

Igatahes läks meie jutt kuidagi nii kaugele, et Erik viskas nalja, et kui ma oma eelmise eduka kampaania üle trumpan, siis ta võiks mulle tänutäheks auto osta küll.

Ehk siis kui ma leian 3500 inimest, kes tahavad ka oma salenemisteekonda Orguga alustada, või lihtsalt oma kava supersoodsa hinnaga pikendada, siis nüüd on teie võimalus, sest ühele annan ma oma auto. Ja siis saan mina uue auto. Ja siis me kõik saame suveks saledaks, et oma uute autodega randa sõita, eks?!

12 kuulise paketi saad osta 29.87€ ja 6 kuulise paketi vaid 19.99€ eest. Seda välja käies oleks ju päris hea pärast viietonnine auto kauba peale saada, eks :) Kampaania kestab kuni 23.01 kell 12.00

Liitumiseks kliki alloleval nupul 👇

Liitu nüüd!

Kampaaniatingimused

Mallukas

Täitsa suvalisest lõõpimisest...

... on saanud sajandi võitlus, mille tekkimisest ma ise ka ikka veel šokeeritud olen. Nimelt käisime me Orguga tema sünna puhul power-walkil ja nagu ikka ei jätnud ma kasutamata võimalust rääkida oma viimase aja põhinalja - seda, kuidas ma iga kord lasteaeda minnes ja sealt tulles hirmuga ringi vaatan, et keegi mind ei näeks, et ma saaks oma lapse PAGASSIST välja võtta. Tegelikult nad mul päris hunnikus seal taga ei sõida, kolmas rida istmeid on lihtsalt ainult pagassist ligipääsetav. Seega peab Mari sõitma nagu Mehhiko tööline, auto pagassis.

Malluka auto

Igatahes läks meie jutt kuidagi nii kaugele, et Erik viskas nalja, et kui ma oma eelmise eduka kampaania üle trumpan, siis ta võiks mulle tänutäheks auto osta küll. Te oleks pidanud ta nägu nägema, kui ta aru sai, et ma seda nüüd kohemaid tõsise lubadusena võtsin. Ta küll üritas ennast päästa ja puterdas, et ma peaksin saama üle 3500 liituja ja et no täitsa uut autot ta mulle ka nüüd osta ei kavatse, aga lubas siiski, et suurema, uuema ja mugavama küll. Ja kui ma ei saa 3500 inimest enda tiimi, siis lubasin ma Erikule terve elu tasuta tööd teha - promoda, pildistada, kirjutada, mida iganes ta soovib…

Nonii, nüüd läheb sõjaks, sest ma tahan uut autot ja tasuta tööd teha ei taha! Ja teie, teie tahate ju saleneda? Näiteks mina olen hetkel kava jälginud veidi üle kolme nädala ja alla on läinud umbes viis kilo. Mu kaalunumber pole neli aastat viiega alanud, nüüd algab! Ja ma avaldan teile ühe patuse saladuse -ma pole isegi 100% kava jälginud...Ma ei viitsi käia ja kaaluda ja gramme taga ajada oma kapsapeal. Hetkel teen lihtsalt retsepti järgi sööke ja kuna ma vahele ei näksi saiakesi, komme, ega kulista coca colat, siis need tervislikud toidud on kaalu aidanud langetada ka toidukoguseid kaalumata. Samas kellel probleeme ülesöömisega on, ei tohiks vist seda sellisel juhul nii kergekäeliselt võtta ja peaks pigem täpselt gramme jälgima, aga ma söön normaalse koguse, kuni kõht on täis ja tundub, et hetkel töötab ka nii.

Et teie sama motiveeritud oleksite kui mina, siis teen ma pühaliku lubaduse - kui ma võidan ja Erik mulle uue auto ostab, annan mina enda ustava auto täitsa tasuta ja täis paagiga kellelegi, kes on minu koodiga kava ostnud ja toetanud minu eesmärki Eriku käest uuem auto välja nõutada. Isegi auto kirjutan uue omaniku nimele enda kulu ja kirjadega, seega saab võitja lihtsalt autosse istuda ja kodu poole ajama panna. Tundub ju hea idee?

Ehk siis kui ma leian 3500 inimest, kes tahavad ka oma salenemisteekonda Orguga alustada, või lihtsalt oma kava supersoodsa hinnaga pikendada, siis nüüd on teie võimalus, sest ühele annan ma oma auto. Ja siis saan mina uue auto. Ja siis me kõik saame suveks saledaks, et oma uute autodega randa sõita, eks?!

Millised Orgu retseptid meeldivad mulle kõige rohkem?

Miks ma soovitan Orgu kava?

Orgu ütleb kõik ette

Me kõik oleme teoorias targad, aga praktikas kipume ikka valesid valikuid tegema, eks? Kui kava ees, on toitumist kergem jälgida.

Säästan raha

Kava omamine peaks teoorias aitama raha säästa - kui ostad vaid kavas olevat sööki, ei saa korvi eksida ükski šokolaad või liigne ost.

Huvitavad ja maitsvad uued retseptid

Meil kõigil on oma põhitoidud, mida me kokkame. Eriku toitudest olen juba praeguseks leidnud nii palju uusi huvitavaid ideid.

Mida Orgu kava endast üldse kujutab?

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Säästa raha!

Ma olen kuulnud, et toitumiskavades on tihti nii kallid asjad, et ei kannata neid igapäevaselt kokata. Eriku toitumiskavas saad ise valida, kui palju raha parasjagu taskus on, ehk siis palgapäeval võid soovi korral rohkem priisata ja kuu lõpus klikkida odavamate retseptide kuvamise kastikesele. Vaatasin ise odavama hinnaklassi valikuid ja absoluutselt kõik tundusid maitsvad, seega ei tasu karta, et kallimate koostisosadeta ainult muru närima peaks, ehhee!

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Säästa aega!

Iga retsepti juures on ka umbkaudne aeg, mis antud toidu valmistamiseks läheb. See on hea, sest siis saab alati midagi kõhtu, olenemata kui kiire on. Eks need kiiruga võetud ampsud on tihtipeale ebatervislikumad, vähemalt mul kipub nii olema.

Magusad retseptid

Magusaga pekist priiks!

Retseptides on ka magusaid asju, ei pea maiustamisest sootuks loobuma, nagu ma esiti pelgasin. Lihtsalt asjad on vähe erinevad ja tervisele paremad.

Magusad retseptid

Lihtne otsida!

Mulle meeldib, et retsepte on lihtne leida siltide järgi- kokka ette, peotoit, kiire, kõhusõbralik, terav, sealiha, loomaliha, linnuliha, vege, magus, mereannid. Siis saadki külmikusse vaadata, näha, mis seal on ja otsida sobiv retsept.

list of excludable foods

Perega koos

Ma kavatsen küll oma perele ka hakata neid toite pakkuma, ei viitsi küll hakata teistele eraldi süüa tegema. Porgandiviinerid kartulipüreega pidid lastele hästi peale minema, proovin ka!

Kuidas Orgu kava endale saada?

1 Vali sobivaim liitumine

Võid kaotada suveks kuni 25 kg. Kui Sa soovid trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada uuel suvel uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda kiirest elutempost tingitud halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.

2 Sisesta oma meiliaadress

Oota, kuni Sulle saadetakse meiliaadressile aktiveerimiskiri ning ühenda oma kasutusaeg! Kui Sul on erikorgu.ee konto juba olemas, lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole.

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress