Erik Orgu salendav toitumiskava vaid 35 €, säästa 64,99 €! logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Jõuludeks -10 kg, meel rõõmsaks ja selga hästi istuvad riided!

Kui Su ülekilod häirivad Sind, siis nüüd on õige aeg alustada - kuna jõuludeni on 10 nädalat ja minu toitumiskava kasutajad võtavad maha 1 kg nädalas, siis on Sul võimalus kaotada jõuludeks lausa 10 kg keharasva. Muidu kaalud pidustuste lõppedes veel rohkem kui praegu! 😉

Söö end jõuludeks paremasse vormi, pane selga mitu numbrit väiksemad hästi istuvad riided ja tee endale sellega kõige väärtuslikum jõulukink - saledam ja õnnelikum Sina! Liitu minu salendava toitumiskavaga ning saad 12-kuulise paketi vaid 35 euroga (tavahind 99,99 €), mis teeb kõigest 2,9 € kuus ehk 0,09 € päevas!

-65% soodustuse saamiseks kliki alloleval nupul 👇

Liitu nüüd!

Pakkumine kehtib kuni 14.10.2018 kell 23.59 või esimesele 362 inimesele, KIIRUSTA! Vaata allapoole ja loe Ly õpetlikku lugu, mis aitab Sul vähendada stressi ja liigset peavalu!

„Igal kevadel, lapse sünnipäeval, teeme perepilte. Kui sel aastal oma pildi kätte saime ja eelmise aasta pildi sinna kõrvale panen, siis vajus endalgi üllatusest suu lahti! Tol ajal ei saanud ise arugi KUI ümmargune ma olin! Tänaseks kaalun 64,7 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo”
— Ly
Ly on aastaga kaotanud 21,5 kilo
Loosimisele lähevad Euronicsi kinkekaardid

Võida 300 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte!

Kõikide selle lehe kaudu ostjate vahel loosin 15.10 välja 300 € väärtuses Euronicsi kinkekaarte, et saaksid lubada endale kokkamiseks uusi uhkeid kodumasinaid ja paremat köögitehnikat.

Ly: Erik Orgu salendava toitumiskavaga ühe aastaga 21,5 kilo kergemaks!

“Minu kaalutõus sai alguse lapseootusega. “Rasedad võivad omale kõike lubada” tundus täpselt sobiva vabandusena, et isudele järele anda ja nautida süümepiinadeta ja piiramatult kõike, mida hing ihaldas. Ise muidugi aitasin sellele jõudsalt kaasa: õhtul, kui laps magas, siis premeerisin ennast kohupiimakreemi, maitsestatud jogurti ja küpsistega. Järjekordne vabandus “Aga ma peangi sööma, et lapse jaoks piisavalt rinnapiima oleks” sobis jälle hästi.”

Ära ülehinda oma võimeid!

Ly vabandus oli rasedus, aga mis on Sinu vabandus, et Sa sööd süüdimalt liiga palju - kas Sul pole teadmisi või oled liiga laisk? Ära muretse, ma aitan Sind mõlemal juhul. Ülekilod hiilivad kõhule, puusadele ja kätele justkui “märkamatult”, sest ei anta aru, kui palju on vaja liikuda, et üleliigne toiduenergia ära kulutada. Kaalulangetuseks peab aga sööma 500 kalorit päevas vähem kui on vajalik, mis teeb asja veel keerulisemaks. Kas teadsid, et 100 kalorit iga päev rohkem kui keha vajab (näiteks 2000 kalori asemel 2100 kalorit) toob kuu lõpuks 0,5 kg keharasva?

Kui naeruväärselt väike kogus toitu on tegelikult 100 kalorit?

Nagu näha on rikkalikult toiduenergiat ka tervislikes toitudes, millest saad piisavas koguses organismile kasulikke mikro- ja makrotoitaineid:

  • 3 viilu Erik Orgu ürdileiba
  • 12 mandlit
  • 1 banaan (kooritult)
  • 3 viilu juustu

Ebatervislikes toitudes on samuti palju energiat, aga nendes ei ole piisavas koguses organismile kasulikke mikro- ja makrotoitaineid:

  • pool 50-grammist Snickersit (ei ole tervislik, ei soovita)
  • pool pakki väikeseid MacDonald'si friikartuleid (ei ole tervislik, ei soovita)
  • vähem kui pool McDonaldsi juustuburgerit (ei ole tervislik, ei soovita)
  • 18 grammi kartulikrõpse (ei ole tervislik, ei soovita)

Kui palju on vaja energiat kulutada 100 kalorist lahti saamiseks?

Ma võib-olla üllatan Sind, aga Sul on vaja 100 kalori kulutamiseks kõndida tempokalt 30 minutit. Seega, kui Sa peaksid ära sööma terve paki (220 grammi) kartulikrõpse, saad Sa sellest umbes 1200 kalorit ehk enamuse oma päevasest kalorite hulgast, mille põletamiseks on Sul vaja kõndida lausa 6 tundi ehk 28 km! Oled Sa selleks valmis, eriti ühe krõpsupaki pärast? Tuletan Sulle meelde, et kaalulangetuseks on vaja süüa koguni 500 kalorit vähem kui Su keha vajab.

Ära valuta pead kalorite arvutamisega - jõuludeks 9500 saledamat eestlast!

Tänu minu salendavale toitumiskavale ei pea Sa kaloreid arvutama ja seetõttu pead valutama, vaid saad süüa lihtsalt minu toitumiskava järgi ning võtta maha 1 kg nädalas ja tunda end iga nädal järjest paremini. Saan seda Sulle kindlalt lubada, sest olen aidanud rohkem kui 100 000 inimesel kaotada üle 500 000 kg üleliigset kehakaalu.

Hetkel on mu jõuluunistus saada 4 päevaga jõuludeks salenema 9500 inimest, kuid puudu on veel 362 salenejat. Tule kampa, kutsu ka pereliikmeid, sõpru ja töökaaslasi, palun levita seda üleskutset ja aita teha väga paljudele inimestele kõige väärtuslikum jõulukink - kuni 10 kg saledam keha ja 10 korda parem enesetunne!

Miks valida minu toitumiskava?

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Võta maha ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Seda kõike kinnitavad edukad kaalulangetajad

Rita enne
Ly enne
Marko enne

Seda kõike kinnitavad edukad kaalulangetajad

Esimese nädala lõpuks oli kaal 2,1 kg langenud. Vägev! Olin ääretult õnnelik. Võtsin 3 kuuga maha lausa 13,5 kg!

Rita

Võtsin prooviperioodiga maha 1 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo. Lõpptulemus on SUPER!

Ly

Kui 3 kuuga võtsin kaalust alla peaaegu 16 kg, siis nüüdseks olen aastaga kaotanud 30 kg. Kaalusin nii vähe teismelisena!

Marko

Rita pärast
Ly pärast
Marko pärast

Esimese nädala lõpuks oli kaal 2,1 kg langenud. Vägev! Olin ääretult õnnelik. Võtsin 3 kuuga maha lausa 13,5 kg!

Rita

Võtsin prooviperioodiga maha 1 kilo ja aastase toitumiskava järgimise ajaga olen kaotanud 21,5 kilo. Lõpptulemus on SUPER!

Ly

Kui 3 kuuga võtsin kaalust alla peaaegu 16 kg, siis nüüdseks olen aastaga kaotanud 30 kg. Kaalusin nii vähe teismelisena!

Marko

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Tervislikult toitumise hind on Su enda kätes

Sina ise paned endale kokku täpselt nii taskukohase salendava menüü nagu soovid. Kui oled profiilis oma valiku teinud, kuvame Sulle vaid selle või nende hinnaklasside retsepte, mille oled ise valinud!

Kõige odavama hinnaklassi retsepte süües on võimalik säästa lausa €45 kuus!

“Väga lihtne ja menüü planeerimine hoiab kõvasti raha kokku. Esimese nädalaga kadus kilo nagu lubatud”
— Külli

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Vali ise, kui palju kokkamisele kulutad!

Kiire elutempo ei ole enam vabandus - minu salendava toitumiskavaga on Sul võimalus valida retsepte kokkamisele kuluva aja järgi.

“Programm sobis minule, kellel on kiire elutempo, mitte alati korrapärane töögraafik. Kui mina sain sellest kinni pidada ja kaalu langetada, siis suudavad seda teha ka teised”
— Airi

Magusad retseptid

Söö magusat ja kaal langeb!

Tervislikult toitudes ja kaalu langetades ei pea magusast loobuma!

Minu salendava toitumiskavaga on Sul võimalik täita päeva- ja nädalamenüü magusate ahvatlustega ja võid neid süütundeta süüa.

list of excludable foods

Pere hakkab ka Sinu toite armastama

Selline päevamenüü meeldib igale mehele, võin seda Sulle kinnitada. Kui aga soovid ise panna kokku mehise menüü, siis sisesta otsingusse “sealiha”, “loomaliha” või “linnuliha”.

See, et mees hakkab Sinu toite armastama, on alles algus - ta võib söögitegemise Sinult hoopis üle võtta.

“Meeldis see, et mehest sai kokk. Kuigi enne seda peale kahvli ja noa ta midagi köögist ei teadnud.”
— Doris

Kuidas saleneda?

1 Vali sobivaim liitumine

Võid kaotada üle 20 kg nagu tegi Ly minu salendavat toitumiskava kasutades! Kui Sa soovid trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda kiirest elutempost tingitud halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.

2 Sisesta oma meiliaadress

Oota, kuni Sulle saadetakse meiliaadressile aktiveerimiskiri ning ühenda oma kasutusaeg! Kui Sul on erikorgu.ee konto juba olemas, lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole.

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress

Saavuta oma ideaalkaal tasuta!

Jah, see on tõesti võimalik – saad kogu toitumiskava tasu tagasi, kui oma eesmärgi saavutad. Erikorgu.ee toitumiskaval on tänaseks olnud enam kui 100 000 unikaalset kasutajat ja uued edulood sünnivad iga päev. Tule loe tingimustest lähemalt ja liitu kohe!