Erik Orgu toitumiskava -69%, kaalust alla kuni 25 kg logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Erik Orgu toitumiskava

Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Sulge

Tule, aitame koos planeeti! 48h jooksul saavad 365 inimest liituda superhinnaga, KIIRUSTA! -69%

Liigne lihatootmine kahjustab meie planeeti ehk meie elukeskkonda, aga suurendades taimse toidu osakaalu, vähendame kahjulikku mõju. :)

Kas Sa sooviksid tervislikult toitudes mõjutada ka keskkonna tervist paremuse suunas? Kas soovid põnevat vaheldust lihatoitudele? Kas Sa soovid langetada kehakaalu maitsvaid ja soodsaid taimseid toite süües?

Kui Sa vastasid kasvõi ühele küsimusele JAH, siis liitu minu toitumiskavaga, milles on üle 200 maitsva ja lihavaba retsepti.

Liitu kohe ja saad Erik Orgu salendava ja taimsete toitudega rikastatud toitumiskava 69% soodsamalt ehk hinnaga 2,49 € kuus (tavahind 8,33 €).

Planeedi päästmiseks ja liitumiseks kliki alloleval nupul 👇

Liitu nüüd!

PIIRATUD AEG JA KOGUS! Kampaania kestab kuni 14.02 kell 12.00 ja sooduspakkumisi on vaid 365! Meie planeet Maa teeb tiiru ümber oma telje 365 päeva ehk ühe aastaga ja Sinul on võimalik teha selle ajaga positiivne pööre oma elus - kaotad üle 20 kg ja särad oma uues kehas: välimus muutub täielikult, tervislik toitumine saab elu osaks ja Sa säilitad raske vaevaga teenitud ideaalkaalu! Seetõttu on kõigest 48h saadaval vaid 365 soodushinda, seega ole Sina üks nendest, tänu kellele on meie planeet palju parema tervise juures. Just nagu Sina, kui kasutad minu taimsete retseptidega rikastatud toitumiskava. ;-)

vege-feb19

Miks süüa rohkem taimset toitu?

Taimne toit hoiab Sinu tervist ja parandab enesetunnet, kuna on täis häid vitamiine ja mineraalaineid. Kiudaineid, mis tekitavad täiskõhutunnet ja soodustavad seedimist, leidub vaid taimses toidus.

Lihatoomine kahjustab keskkonda, sest selle käigus tekivad kasvuhoonegaasid ning lisaks kasutatakse ühe proteiiniühiku tootmiseks ebaproportsionaalselt suurel hulgal maa- ning veeressursse.

Toidulaud on tänu taimsetele toiduainetele oluliselt rikkam, sest liha on võimalik asendada valgurikaste ubade või tofuga.

Taimne toit on maitsev ja lihtne, eelkõige tänu hästi koostatud retseptidele ja minu mugavale toitumisäpile.

Taimse tasakaalustatud toidu abil on võimalik kaotada ülekilo nädalas. Taimse toidu kalorsus on reeglina madalam - lisa toidulauale rohkem taimset ja saavuta parem vorm!

Millised on 10 populaarsemat taimset retsepti?

Siin on välja toodud 10 lihtsat, maitsvat ja salendavat taimset retsepti. Liitu minu toitumiskavaga, kust leiad kõik 200 taimset retsepti.

Miks soovitab Taimne Teisipäev minu kava?

Teaduslikult kontrollitud tulemused

Toiduteadlaste uuring kinnitab, et minu kava mõjub enesetundele hästi ja aitab vabaneda ülekaalust.

Tervislik lihavähendamine

Soovid süüa rohkem taimset ja olla seejuures kindel, et saad kätte kõik vajalikud toitained? Siis on minu kava just Sulle!

Sinule pühendunud

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilise aktiivsuse ja toitumiseelistusega. Nii saad liha kogust menüüs vähendada või selle välistada.

Maitsev, lihtne ja soodne

Kavast leiad just Sulle kohandatud retseptid, mis valmivad ruttu, ei sisalda kahjulikke koostisosi ja viivad keele alla ka suurimal lihasõbral!

Langeta kaalu taimse toidu abil

Kui Sinu eesmärgiks on olla terve ja heas vormis, siis minu toitumiskava aitab Sul ülekilodest vabaneda!

Kõige rohkem taimseid retsepte

Soovid süüa vähem liha? Oled taimetoitlane? Just minu toitumiskavast leiad kõige suurema valiku taimseid retsepte!

Mida minu toitumiskava endast üldse kujutab?

Välista toiduaineid oma soovi järgi

Sinu eelistustest lähtuv

Minu toitumiskavas on üle 500 retsepti. Kui Sa soovid aga süüa taimseid toite, siis saad liha kogust vähendada või selle välistada ja järele jääb Sulle ikkagi rikkalik retseptikogu 200 taimse retseptiga.

Määra ise, millise hinnaklassi toite soovid

Sina otsustad hinna

Sul on võimalik valida retsepte lähtuvalt hinnaklassist. Kui sööd kõige soodsama hinnaklassi toite, säästad raha, aga toidud on endiselt väga maitsvad.

Otsi toite valmistamismeetodi või koostisosa järgi

Otsi Sulle sobivaid retsepte

Kui soovid pidada Taimset Teisipäeva või liha toitudest välistada, sisesta otsingusse "vege" - nii leiad suure valiku taimseid retsepte!

Magusad retseptid

Säästa aega

Toidud, mis valmivad alla 30 minutiga, kuid on endiselt tervislikud ja maitsvad? Jah, palun! Kui Sul on kiire päev, saad välja otsida kõik kiiresti valmivad taimsed retseptid - selleks sisesta otsingulahtrisse "kiire" ja "vege".

list of excludable foods

Fännavad nii suured kui väiksed

Minu toitumiskava retsepte armastavad ka lapsed - näiteks taimsed kotletid! Iga teine Eesti täiskasvanu ja iga kolmas laps on ülekaaluline. Lihtsad, maitsvad toidud õigetes kogustes - minu kava abil oled terve nii Sina kui Sinu pere!

Kuidas osaleda?

1 Vali sobivaim liitumine

Võid kaotada suveks kuni 25 kg. Kui Sa soovid trimmida oma vormist väljas keha, vabaneda ülekaalust tingitud halvast enesetundest, särada uuel suvel uue inimesena, kanda imeliselt istuvaid riideid ning vabaneda kiirest elutempost tingitud halbadest söömisharjumustest, siis liitu kohe.

2 Sisesta oma meiliaadress

Oota, kuni Sulle saadetakse meiliaadressile aktiveerimiskiri ning ühenda oma kasutusaeg! Kui Sul on erikorgu.ee konto juba olemas, lisandub kasutusaeg Sinu olemasolevale kontole.

3 Naudi kaalulangust

Võta maha 1 ülekilo nädalas.

Palun sisesta korrektne meiliaadress