6 põhjust, miks sa vajad minu toitumiskava 🙂 – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

6 põhjust, miks sa vajad minu toitumiskava 🙂

  • 28. mai 2018
  • Erik Orgu

Täna räägin Sulle sellest, miks minu salendav toitumiskava on parim valik.

Tervislik toit

Tasakaalustatud ja tervislik toitumine hoiab Sind eemal näksimisest ja magusaisust. Kui Sinu organism on kõik vajalikud toitained toidust kätte saanud, siis kaovad isud, garanteerin Sulle. Tervislik toit tagab ka parema tervise, nimelt 80% terviseprobleemidest on põhjustatud valest toitumisest.

Teaduslikult kontrollitud toitumiskava

Erik Orgu toitumiskava on esimene teaduslikult kontrollitud tulemustega toitumiskava Eestis. Koostöös Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusega tehtud uuringust selgus, et juba 30 päeva tervislikku toitumist minu salendava toitumiskava alusel toob olulisi ja positiivseid muutuseid nii soolestikus, enesetundes kui alanenud kehakaalus.

Parem vorm

Toitumiskavas määratakse vastavalt pikkusele, vanusele, kaalule, soovkaalule ja füüsilisele aktiivsusele päevane kaloraaž. Selle alusel hakkab toitumiskava viima Sind päev-päevalt lähemale kaalueesmärgile. Seega toitumiskava järgi toitudes kaotad kehakaalu või ning saavutad seeläbi parema vormi. Lisaks on väga oluline ka see, et toitumiskava järgides õpid terveks eluks uued toitumispõhimõtted - mida ja millisest kogustes süüa.

Säästad raha

Toitumiskava kasutades on võimalik menüü järgi koostada ostunimekiri, seega poodi minnes tead täpselt mida ja kui palju osta ning jäävad ära emotsiooniostud. Iga kasutaja saab toitumiskavas oma profiili all valida, kui palju toidud maksma hakkavad. Minu enda 4 toidukorda päevas kokku maksavad 7 eurot. Kui käid väljas söömas, siis juba väga soodne lõunapakkumine maksab vähemalt pool sellest summast. Kui Palju Sina lõunatele kulutad?

Säästad aega ja närve

Saad oma elu väga lihtsaks teha, kui valid retsepte minu toitumiskavast! Sa ei pea enam lõputult internetist retsepte kerima ning otsima toite, mis on maitsvad, tervislikud, energiat andvad, kehakaalu alandavad jne. Imemaitsvad ja tervislikud valikud on olemas minu toitumiskavas.

Enesekindlus

Toitumiskava järgi toitumine on kahtlemata mugavustsioonist väljatulemine, vähemasti esialgu. Õppida tuleb uutmoodi tooraineid valima, toitu valmistama ning maitsestama, sageli tuleb ka oma vanad põhimõtted maha jätta. See kõik nõuab pingutust, enese ületamist. Saledam keha, parem tervis, kerge olemine, rohkem energiat - need kõik on hindamatu väärtusega ja saad vastutasuks oma mugavustsoonist väljatulemisele. See kõik aga teeb sind enesekindamaks ja tugevamaks inimesena.


Kui Sul veel pole minu salendava toitumiskava liitumist, siis tea, et tervislik toitumine on tänu minu retseptidele lihtne, maitsev ja soodne. Unusta ebatervislik dieet ja ebameeldivusi tekitavad ülekilod ning söö tervislikult - vali Eesti soodsaim salendav toitumiskava, mille tervislikud retseptid aitavad Sul võtta kaalust alla 1 kg nädalas ja juba kahe kuu pärast oled kuni 8 kg kergem - tänu sellele on Sul rohkem energiat ja teravam pea ning rohkem enesekindlust!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!