Ma kaotasin! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Kaotada on võimalik mitmel tasandil, me võime kaotada kedagi, kellegile või siis midagi, lisaks võime kaotada aega või võimaluse.

Kedagi kaotada sümboliseerib elusolendit meie elus ja see kaotus on alati kõige raskem, sama on ka aja ja võimalusega. Siin võib olla nii, et see keegi või miski (näiteks aeg), mis kaotsi läks ei ole võimalik enam tagasi saada ja see teebki kõige rohkem valu.

Kellegile kaotamine, see on pigem ego või siis materiaalset valdkonda puudutav, mis võib küll valus olla, aga see on täiesti ületatav õnneks :)

Midagi kaotada on tegelikult kõige valutum, sest neid asju on suure tõenäosusega võimalik taastada või asendada.

Kahjuks esineb tänapäeval tihti kaotamist, aga miks?

Sest 90% tõenäosusega on see meie enda süü, kas me ei pinguta piisavalt või siis oleme hooletud-ükskõiksed. Mõtle korraks sellele, kui oled kaotanud kedagi/midagi, mille mitte kaotamine oli tegelikult sinu võimuses…ai-ai, see mälestus võis veidi valu teha. Tean seda tunnet, sest ka mina olen neil põhjustel kaotanud :( 

Kui sa enam kaotada ei taha, siis ei tohi sa enda vastu karm olla, aga hoopis teadlik ja hoolas pead olema, et mitte sama läbi elada! :)

Kõige suuremate kaotuste vältimiseks soovitan sul eriti teadlik ja hoolas olla järgnevatega: oma tervis, inimsuhted ja aeg! Kui nendest midagi kaotad, siis ei pruugi sa seda enam tagasi saada.

Aga hea on see, et mida rohkem hoolime, siis seda väiksem on risk kaotada :)

Kui sa oled kaotanud kontrolli oma kehakaalu üle, siis seda saab taastada, kui õigesti toitud! 

Olen meeleldi sulle abiks oma nõu ja toitumiskavaga.

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

  • 3. september 2021
  • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.