8 nippi, kuidas olla produktiivsem – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

8 nippi, kuidas olla produktiivsem

 • 19. mai 2020
 • Erik Orgu

Kas sa oled pidevalt ajapuuduses ja/või väsinud ning selle pärast jäävad paljud eesmärgid täitmata ja unistused kättesaamatuks? Oled sa endalt küsinud: ”Mis mul viga on, et kogu aeg viltu veab?” …vastused võivad olla jahmatavad ja lausa valusad – ma olen laisk, saamatu, totu, ma ei vääri seda, nii ei pidanudki minema jne.

Tegelikult on põhjus selles, et sa pole produktiivne ja sa pole produktiivne, sest sa pole teinud neid asju, mida produktiivsed inimesed teevad – võib-olla sa isegi ei tea, mida tegema peab? Ja kui sa ei tea, siis ära tunne ennast halvasti sellepärast, sest inimene ei pea selliseid asju lihtsalt teadma, aga võiks muidugi. Mina ka kunagi ei teadnud. :)

Hea meelega jagan sinuga oma nippe, mis on mind kõvasti aidanud ja usun, et aitavad sindki, kui sa neid kasutad.

Enne, kui alustan, siis ütlen sulle, mis juhtub sinuga, kui oled produktiivsem – sa oled õnnelikum, sest saad elult rohkem või seda, mida soovid!

 1. Mõtle hoolikalt sellele, mida sa tegelikult tahad, sest alles siis sa saad panna endale eesmärgi või eesmärgid.
 2. Hakka tegema neid tegevusi, mis aitavad sul eesmärgi suunas liikuda, tee seda vähemalt 50% ärkveloleku ajast – kõik muud tegevused on aja/energia raiskamine!
 3. Hari ennast, sest suure tõenäosusega on keegi seda juba teinud ja see info, kuidas ta seda tegi on kusagil olemas, tee tema järgi. Pole vaja ise leiutada, sest see on jällegi lisakulu!
 4. Kui väsid, siis puhka ja puhka nii kaua, kuni tunned, et energia on hea ja saad edasi tegutseda. Kui Kristjan Port ütles mulle, et kõige produktiivsem on puhanud aju, siis minu maailm muutus palju paremaks! Me puhkame magades ja tehes asju, mis pinget maandavad – need on meeldivad tegevused pingutamise vahepeal, mitte alkohol, meelemürgid, suits jne!!!
 5. Ära lükka asju edasi või ära jäta asju tegemata, kui pead need ära tegema. Sest muidu kõik need asjad kuhjuvad ja mis sa arvad kuhu? Sinu ajusse loomulikult ja see kasvatab koormust ning see omakorda viib su produktiivsust alla!
 6. Kaasa abi, sest meeskonnatöö on alati tulemuslikum, sul on vaja lihtsalt õigeid inimesi või kasvõi ühte inimest, kes aeg-ajalt abistaks sind!
 7. Ole aktiivne – see ei tähenda tugevat treenimist, 10 000 sammu päevas on juba piisav, et aju hakkaks tööle ja keha poleks tuim.
 8. Ja kõige tähtsam asi üldse – toitu tervislikult, sest tervislikus toidus on toitained (vitamiinid, mineraalid, ensüümid jne) ja need on ainuke kütus su ajule/organismile – kohv ja suhkur ei aita sind kuidagi, tore oleks mõelda, et aitavad, aga see pole nii.

Nüüd mõtle välja, mida sa tegelikult tahad ja hakka tegutsema! :)

Mina olen sulle igati abiks, seega küsi julgelt ja 8. pane kohe käiku, sest ilma tervisliku toitumiseta oled peagi nagu “Siil udus” ja su ajul lihtsalt pole kütust, et tööd teha.

Vii oma toitumine paremale tasemele, vii oma elu paremale tasemele ja oled õnnelik!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

 • 20.11.2021
 • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

 • 28. oktoober 2021
 • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

 • 9. september 2021
 • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!