Anna enda parim – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Anna enda parim

  • 18. august 2021
  • Erik Orgu

Öeldakse, et inimene muutub asjaolude või emotsioonide haripunktis (see võib olla hea või halb koht) ja õnneks juhtus see ka minuga ning tuli selginemine. Mulle jõudis kohale lihtne ja selge teadmine, kõik see mis toimub, tuleb mu ellu esimest korda ning see ongi segadust tekitav! Sain aru, et mul on kaks valikut, 1. hakata seda organiseerima ja anda oma parim või 2. lasen kõigel loomulikult kulgeda ja anda oma parim. Mis te arvate, kumba valisin? Mille sina valiksid? Ära loe edasi, vasta enne mõlemale küsimusele-ausalt! :)

Ma valisin selle, et annan oma parima ja tegutsen organiseeritult kõige sellega, millega saab organiseeritult tegutseda ja kõik mis on minu kontrolli alt väljas, lasen kulgeda loomulikult! Sest elus on nii, et ainuke asi mida sa 100% kontrollida saad on oma pingutus ehk panus kellegisse või millegisse ehk siis, kas annad oma parima või mitte! Uhhh, miljon mõtet tuli praegu pähe, mida tahaks veel kirja panna, aga proovin hoida ühte teemat ning mitte ajada blogi liiga pikaks :)

Kontrollitavateks “asjadeks” pean, ennast (90% ajast), oma tööd, oma trenni, oma toitumist ja oma puhkust. Mitte kontrollitavateks “asjadeks” pean, inimesi ja ilma! :D

Mõte millega oma postituse lõpetan on järgnev - tee endale selgeks, mida saad kontrollida ja mida mitte ning anna mõlemas oma parim, sest siis ei tunne sa ennast kunagi tõeliselt halvasti. 

Teie tagasiside on alati oodatud ja väga tähtis mulle!

Kui soovid oma toitumist kontrollida, siis saan sulle abiks olla :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!