Appi, ma kardan! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Appi, ma kardan!

  • 9. juuni 2020
  • Erik Orgu

Minu uus saade on eetris olnud 10 päeva, seda on näinud tuhanded inimesed ja olen saanud päris palju tänukirju selle eest, et näitasin, et hirm on täiesti ebavajalik meelteseisund, kuhu me ennast ise viime!

Aga… osadelt kirjutajatelt olen küsinud, mida nemad kardavad ja vastused on jahmatavad! Ma ei saa vastuseks, et kardetakse avamerele ujuma minna, lõvi puuri astuda, noaga näppu lõigata või astuda poksiringi maailma kardetuima poksijaga!

Nad on mulle vastanud, et kardetakse avalikku esinemist, kellegi laitvat hinnangut, mingi projekti ebaõnnestumist või siis napimate riiete kandmist…

Sääraste “kartustega” süstib inimene endasse hirmu, mis halvab loogilise mõtlemise!

Kui inimene loogiliselt ei mõtle, siis väikestest asjadest saavad suured asjad.

Toon sulle näite, oletame, et sinu elus toimus keskmise tähtsusega muutus, mille tagajärjel muutus sinu toitumine-liikumine ning sa võtsid mõned kilod juurde – tekkis väike “päästerõngake”.

Ja ühtäkki ei tundnud sa enam ennast kindlalt, muutusid kartlikuks, sest keegi võib su muutust kommenteerida. Kuidas seda küll lahendada? Peitvad riided, teatud inimeste/kohtade vältimine? Selliste “lahendustega” annad hirmule jõudu juurde ja vajud aina sügavamale!

Mida sa tegelikult teha võiksid, on mõelda, kuidas “päästerõngast” vabaneda – söö paremini või liigu rohkem ja nii lihtne see ongi!

Kui sa tundsid ennast ära, siis ära korraks karda asju, mis sulle midagi halba ei tee ja mõtle, mida teha, et hirmust vabaneda ning siis lihtsalt tee seda. :)

Mina oma toitumiskavaga aitan sul vabaneda hirmudest, mida põhjustab halb vorm ja enesetunne. Maitsev toit õigetes kogustes annab sulle hea vormi ja enesekindluse, ära oota neid asju niisama, nende nimel tuleb tegutseda! ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kiireim viis kaalu langetamiseks

  • 10. juuli 2020
  • Erik Orgu

Retseptid, trenn, kokkamine, kaalumine….. kaalu langetamine on raske? Siin on kolm asja, mida saad teha, et protsess enda jaoks võimalikult lihtsana hoida.

Blog article

TASUTA RETSEPT: Tervislik seljanka

  • 7. juuli 2020
  • Erik Orgu

See vürtsika seljanka retsepti idee tuleb ühelt särtsakalt toitumiskava jälgijalt: Kristiinalt. Kiidan heaks ja jagan seda tervislikku retsepti ka sinuga.

Blog article

Kuidas maitseained kehakaalu mõjutavad?

  • 3. juuli 2020
  • Erik Orgu

Ehk sa juba tead, et mu toitumiskavas on väga maitsvad toidud, sest tavapärased toiduained on maitsestatud paljude erinevate maitseainetega. Kui keegi mõnda retsepti vaatab, siis kõik need maitseained võivad tekitada küsimusi. Üks nendest küsimustest on see: “Kas maitseained mõjutavad ka kehakaalu, kui midagi asendada, lisada või ära jätta?”