Appi, ma kardan! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Appi, ma kardan!

  • 9. juuni 2020
  • Erik Orgu

Minu uus saade on eetris olnud 10 päeva, seda on näinud tuhanded inimesed ja olen saanud päris palju tänukirju selle eest, et näitasin, et hirm on täiesti ebavajalik meelteseisund, kuhu me ennast ise viime!

Aga… osadelt kirjutajatelt olen küsinud, mida nemad kardavad ja vastused on jahmatavad! Ma ei saa vastuseks, et kardetakse avamerele ujuma minna, lõvi puuri astuda, noaga näppu lõigata või astuda poksiringi maailma kardetuima poksijaga!

Nad on mulle vastanud, et kardetakse avalikku esinemist, kellegi laitvat hinnangut, mingi projekti ebaõnnestumist või siis napimate riiete kandmist…

Sääraste “kartustega” süstib inimene endasse hirmu, mis halvab loogilise mõtlemise!

Kui inimene loogiliselt ei mõtle, siis väikestest asjadest saavad suured asjad.

Toon sulle näite, oletame, et sinu elus toimus keskmise tähtsusega muutus, mille tagajärjel muutus sinu toitumine-liikumine ning sa võtsid mõned kilod juurde – tekkis väike “päästerõngake”.

Ja ühtäkki ei tundnud sa enam ennast kindlalt, muutusid kartlikuks, sest keegi võib su muutust kommenteerida. Kuidas seda küll lahendada? Peitvad riided, teatud inimeste/kohtade vältimine? Selliste “lahendustega” annad hirmule jõudu juurde ja vajud aina sügavamale!

Mida sa tegelikult teha võiksid, on mõelda, kuidas “päästerõngast” vabaneda – söö paremini või liigu rohkem ja nii lihtne see ongi!

Kui sa tundsid ennast ära, siis ära korraks karda asju, mis sulle midagi halba ei tee ja mõtle, mida teha, et hirmust vabaneda ning siis lihtsalt tee seda. :)

Mina oma toitumiskavaga aitan sul vabaneda hirmudest, mida põhjustab halb vorm ja enesetunne. Maitsev toit õigetes kogustes annab sulle hea vormi ja enesekindluse, ära oota neid asju niisama, nende nimel tuleb tegutseda! ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!