Ennustan su tulevikku! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Ennustan su tulevikku!

  • 7. aprill 2020
  • Erik Orgu

Olgu-olgu, tegelikult ma ei hakka su tulevikku ennustama vaid tutvustan sulle, mis sind ees ootab, kui eriolukord ükskord läbi saab! Järgnev tekst on nagu piits ja präänik – ütlen kohe ära, et mina olen lihtsalt sõnumitooja, minu eesmärk pole anda sulle piitsa ega präänikut. Kui tunned, et saad üht või teist, siis järelikult oled selle välja teeninud ja ma siiralt loodan, et oled “prääniku inimene”. :)

Tead, minu silmis praegune eriolukord ei erine tegelikult väga palju mõnest muust ajast, mis väga palju muudab inimeste käitumist, nt jõuluaeg või jaanipäev! Täpsemalt pean ma silmas toitumis- ja liikumisharjumusi, ma toon mõned näited, et asi oleks arusaadavam.

  • Jõulude ja jaanipäeva ajal läheb toitumine paigast ära, ma näen, et postitatakse sama sisuga humoorikaid pilte ja videosid, kuidas süüakse liiga palju ja kosutakse, ainuke vahe on selles, et nüüd tehase seda oma kodus.
  • Jõulude ja jaanipäeva ajal liigutakse vähem, enamuse jaoks tähendab see palju jõulupidudel istumist, palju kodus istumist, sest ilm pole sobilik väljas liikumiseks ning ka jõusaali ei minda, sest pole ju aega.

Nagu sa näed, siis pole ju väga suurt erinevust inimeste/sinu käitumises praeguses eriolukorras ja jõulude/jaanipäeva ajal. Pea igas olukorras on sinu otsustada, kui palju ja mida sa sööd ning kui palju ja kuidas ennast liigutad!

On olemas kahte tüüpi inimesi, vabanduste otsijad/leidjad ja lahenduste otsijad/leidjad!

Ja nüüd siis jõuame sinu tuleviku juurde…

Variant A. Sa näed, et praegu on sul ideaalne võimalus valmistada toidud ise, kaaluda neid, et kogused oleksid õiged ning teha kodus trenni või minna välja sportima. :)

Variant B. Praeguses olukorras näed sa, et sul on täielik õigus lasta käest oma toitumine ja liikumine ning sa vajud veel sügavamale – su halvad harjumused kinnistuvad veel rohkem. :(

Kumba valid A või B?

Ma siiralt loodan, et A, sest see on parem ja sa ju tahad endale parimat varianti!

Liitu kohe ja ma luban, et sa ei kahetse, vaid hoopis tänad mind. ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Asenda kaotatud kilod toonusega

  • 23. oktoober 2020
  • Erik Orgu

Kaalulangetus paneb su tahtejõu korralikult proovile. Kadunud kilodest kehale jäänud jälgedega tegelemine on järgmine samm, milleks veel veidi kannatlikkust vajad. Sinu parimad sõbrad sellel lõpusirgel on kvaliteetne toit, trenn ja aeg.

Blog article

Kas toidukordade ärajätmine aitab kaalu langetada?

  • 20. oktoober 2020
  • Erik Orgu

Jätkuvalt liigub ringi arvamus ja soovitused, et kaalu langetamiseks peaks vähem sööma. Et oma söömist piirata, jäetakse ära toidukordi. Näiteks üks, endiselt populaarne viis, kuidas seda tehakse on kurikuulus “alates 18.00 enam ei söö” dieet. Kui oled seda dieeti järginud, siis tead omadest kogemustest, et sellega pole pikka pidu.

Blog article

6 põhjust, miks peaksid kohe peale ärkamist vett jooma

  • 16. oktoober 2020
  • Erik Orgu

Hommikuti on sinu kehal veepuudus, mis võib tekitada erinevaid sümptomeid. Kui juurutad endale harjumuseks peale ärkamist vee joomise, siis paned aluse tervislikule päevale. Ka minu toitumiskavas on vee tarbimine olulisel kohal ning seda põhjusega. Edasi lugedes mõistad, miks see nii on.