Geenitestid ja toitumine – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Geenitestid ja toitumine

  • 14.01.2021
  • Erik Orgu

Algatuseks pean tunnistama, et olen väga üllatunud, et geenitestid on jälle moes tagasi, kuna ma pole paar aastat nendest midagi kuulnud.

Iseenesest pole nendes midagi halba, kui välja arvata kopsakas summa, mille pead maksma täiesti mõtetu asja eest, kohe seletan.

Pea kõik asjad, mida geenitest sulle ütleb ning kaasnevad toitumissoovitused on sulle juba ammu teada! 

Näiteks - kas sul on soodumus ülekaalulisusele, vaata peeglisse ja ole aus, kas kõrgvererõhutõbi või diabeet ohustab sind, anna aus hinnang oma toitumisele ja saad vastuse.

Kui aktiivselt personaaltreenerina töötasin, siis tulid kümned inimesed mu juurde oma ülikalli geenitesti tulemustega, et neil pole lootustki muutuda, kuna test ütles seda - ma muigasin ja lohutasin neid ning lubasin, et kõik saab korda!

Paar kuud õiget toitumist ja trenni avas nende silmad ja selgus tõde, et nad olid langenud järjekordse mõttetu toote ohvriks.

Hetkeseisuga ei soovita ükski geenitest sulle midagi sellist, mida sa juba ei teaks - toitu tervislikult ja ole aktiivne - see soovitus ei muutu kunagi!

Kui sul siiski on vaja see test teha, et saada tervislikule lainele ning oled valmis maksma sadu eurosid pealekauba, siis mina ei keela, aga tea, et see on kõigest illusioon! Võid selles ise veenduda siin - https://www.todaysdietitian.com/newarchives/0519p36.shtml.

Võta parem mu toitumiskava ja mine osta selle raha eest endale midagi ägedat ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!