Iga kaalulangetaja number 1 komistuskivi! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Iga kaalulangetaja number 1 komistuskivi!

 • 25 veebruar 2020
 • Erik Orgu

Täna, 23. veebruari hommikul langes viimane piisk karikasse, mis pani mind järgnevat kirjutama. Mul on hea meel, et see piisk langes, sest ma tean, et see, mida ma sulle kohe ütlen, aitab sind meeletult, seega loe hoolikalt palun! :)

Iga kaalulangetaja komistuskivi on oma fookuse hoidmine lõppeesmärgil, olgu see -5/-10/-20kg, aga kellegi lõppeesmärk võib olla ka terve nädal või kuu mitte patustada toiduga – lõppeesmärke võib olla mitmeid!

Olenemata eesmärgist on sul vaja muuta oma fookust, luba ma selgitan täpsemalt.

Sul tuleb hakata keskenduma nendele tegevustele, mis sind eesmärgini viivad ja võtta 1 päev korraga, sest proovida isegi terve nädal tubli olla, võib olla liiga suur ülesanne, sest me tegelikult ei tea 100%, mida homme toob – või sa tead? Kus on garantii, et su lähedased ei üllata sind millegagi või mingi viirus sind tõbiseks ei tee. On ju nii?

Ma toon sulle 2 lihtsat näidet, mis aitavad sul väga selgelt eelnevalt öeldut mõista:

 1. Oletame, et sa pead läbima 5 meetrit vahemaad ilma kukkumata ja võimalikult kiiresti ning sa pead seda hüpates tegema – auhinnaks ideaalne keha! Mida enamus inimesi teeb, on see, et nad mõtlevad, et nad ei hüppa eales 5 meetrit ära ja loobuvad, osad siiski üritavad – võtavad hoogu ja teevad ühe võimsa hüppe. Maandudes nad kukuvad ja ongi ebaõnnestumine!
 • Aga mida oleks võinud teha? Väikesed hüpped nagu jänku ja oledki edukalt eesmärgi täitnud :)
 1. Oletame, et pead lubama, et sööd 30 päeva tervislikult – auhinnaks on ideaalne keha! 30 päeva peale kokku (päevas 16 tundi) oled keskmiselt 480 tundi ärkvel. See on palju, et anda lubadusi ja olla valmis ootamatuteks olukordadeks! Enamus jällegi loobub, sest nad ei saa seda lubadust anda või siis mõeldakse 480 tunnile, mis ühel hetkel muutub ülevoolavaks ja murdutakse pinge all!
 • Aga kui sa hakkaksid võtma üks päev korraga ja keskenduma, et oleksid ainult 16 tundi päevas tubli, siis on palju tõenäolisem, et suudad 30 päeva tervislikult toituda :)

Nüüd sa tead seda komistuskivi, mis su kaalulangetamise on rikkunud!

Hakka keskenduma sellele, et sa iga päeva lõpuks oleksid andnud oma parima toitumises ja ära mõtle ühele suurele numbrile, ajale või tegevusele, mis viib su fookuse valesse kohta ja nurjab su plaani!

Nüüd vali endale sobiv toitumiskava pakett ja anna keharasvale säru, sa suudad seda! 12 kuu toitumiskava on ainult 29.90€, salened keskmiselt 0.8kg nädalas, kuni saavutad oma soovkaalu!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

 • 20.11.2021
 • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

 • 28. oktoober 2021
 • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

 • 9. september 2021
 • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!