Immuunsüsteem ja koroonaviirus – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Immuunsüsteem ja koroonaviirus

  • 18.10.2020
  • Erik Orgu

Mis on immuunsüsteem?

Immuunsüsteem on kompleksne rakkude ja valkude võrgustik, mis kaitseb inimese keha nakkuste vastu.

Mida süüa, et ennetada koroonat?

Ükski toiduaine ei aita sul ennetada koroona viirusesse nakatumist, aga tervislik ja tasakaalustatud toitumine aitab sul sellega võimalikult hästi hakkama saada, kui sa oled sellesse nakatunud, sest sinu immuunsüsteem on tugev!

Mida süüa, kui oled koroonasse nakatunud?

Ikka tervislikult, sest siis on su immuunsüsteem tugev nagu ma juba mainisin ka!

Mida peaksid sööma lapsed, et neil tervis tugev oleks?

Täiskasvanute ja laste vahe on see, et ühed on noored ja teised vanemad, aga ühine on neil, et tervislik toitumine annab mõlema organismile parema vastupanuvõime viiruste vastu!

Kas peab võtma vitamiine/toidulisandeid, kui jah, siis milliseid?

Kui toitumine on korras, siis otseselt pole vaja, aga D3 vitmiini, C vitamiini ja Omega 3 rasvhappeid võiks lisaks võtta, sest tavatoiduga on neid keeruline saada vajalikus koguses.

Koroona viirusesse nakatumisest hoidumiseks soovitan sul järgida terviseameti juhiseid, aga tugeva immuunsüsteemi saamiseks soovitan sul järgida minu toitumiskava, kus on maitsvad, tervislikud ja lihtsalt valmivad toidud ning personaalsed kogused, et saaksid soovi korral saleneda ka!

Tugevat tervist sulle ja su lähedastele!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

  • 3. september 2021
  • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.

Blog article

Suhted ja söömine

  • 25. august
  • Erik Orgu

Otsustasin sel teemal kirjutada, sest me kõik oleme kogenud suhte rõõmuhetki ja raskeid hetki. Oma karjääri jooksul olen pidanud palju tegelema inimestega, kelle suhted söömist mõjutavad ja ilmselgelt olen ka ise mõjutatud olnud.