Kaalulangus kergeks! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Kaalulangus kergeks!

  • 10. märts 2020
  • Erik Orgu

Mõtle oma tegemistele ja just nendele, mis sulle väga meeldivad, aga kas sa oled kunagi mõelnud, miks need sulle meeldivad? Luba ma pakun – ma arvan, et need meeldivad sulle selle pärast, et tegevuse käigus või siis pärast saad sa n-ö preemia? Mul on õigus onju – tegelikult ei pakkunud ma suvaliselt, vaid tean täpselt, mida ütlesin. :)

On olemas kahte sorti preemiat.

Esimene on see, mida me otseselt ei saa, näe, kuule ja pole käega katsutav, vaid me tunneme seda. Selle preemia saame me vaid siis, kui me teeme tegevust, mis meile meeldib. See võib olla kudumisest kuni langevarjuhüppeni välja – igaleühele oma :), aga väga tähtis on mõista, et see on tegevus, sa ei tarbi midagi, mis su meeleolu mõjutada võib s.t ei söö ega joo midagi! Ja selle õnnetunde tekitab dopamiin.

Teine preemia on see, kui tegevus on tehtud ja sa saad midagi, mis sulle meeldib! Aga seda saad sa juba vaadata, katsuda, kuulata ja miks mitte isegi süüa-juua. Et seda preemiat saada on vaja midagi teha ja sa tõenäoliselt teed seda (isegi, kui sulle see ei meeldi), kui sa tead, et sind on ootamas midagi meeldivat. On ju nii? See preemia võib olla igakuine palk kuni kauaoodatud “kingitus”, mida oled endale lubanud, kui oled selle oma tegevusega välja teeninud :)

Ja nüüd annangi nõu, kuidas kaalulangetus kergeks teha, tee see mänguliseks! Sisuliselt tähendab see seda, et iga saavutatud eesmärgi puhul annad endale preemia. :) Võid kasvõi iga eduka nädala või iga kaotatud kilo eest endale midagi lubada või ootad suuremad saavutused ära, näiteks -4kg või terve kuu tubli olemist – valik on sinu. :)

Kui oled endale preemiad paika pannud, siis võta abiks minu toitumiskava ja tugi, sest siis saad kindel olla, et teenid need preemiad välja. :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

  • 3. september 2021
  • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.

Blog article

Suhted ja söömine

  • 25. august
  • Erik Orgu

Otsustasin sel teemal kirjutada, sest me kõik oleme kogenud suhte rõõmuhetki ja raskeid hetki. Oma karjääri jooksul olen pidanud palju tegelema inimestega, kelle suhted söömist mõjutavad ja ilmselgelt olen ka ise mõjutatud olnud.