Kas eriolukord riigis mõjutas minu elu ja mida ma sellest õppisin? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Kas eriolukord riigis mõjutas minu elu ja mida ma sellest õppisin?

  • 22. mai 2020
  • Erik Orgu

Väga paljud inimesed on minult küsinud, kas ja kuidas on mõjutanud eriolukord mu elu – minu vastus on, et suurt muutunud pole, isegi väikesel määral mitte!

Aga midagigi pidi ka minu elus toimuma??? Jah, midagi tõesti toimus – ma sain kinnitust kõigele sellele, millega juba pea aasta tagasi alustasin ja ma räägin sulle, mis need asjad on.

Tervis esimeseks prioriteediks! See on iga inimese kõige kallim vara, kui seda ei teadnud, siis nüüd tead. :) Vaatasin kriitilise pilguga üle oma toitumise, treeningud, puhke- ja töögraafiku ning tegin tasapisi muudatusi, mis tervise kvaliteeti tõstsid. Mu arst ütles, et mina oma tervisenäitajatega elaksin üle ka tuumaplahvatuse. :D

Mida tahan ja mida vajan? Vaatasin üle kõik tegevused ja asjad, mis mu elus on ning heitsin kõrvale kõik need asjad/tegevused, mida ma tahan ja keskendusin nendele asjadele, mida vajan. Ma teen seda sellepärast, et inimene tahab alati palju rohkem, kui ta vajab ja kõik see liigne rapsimine ja paljude asjade omamine põhjustab stressi, mis omakorda teeb inimese õnnetuks!

Inimsuhted! Muutsin drastiliselt oma suhtumist inimsuhetesse, hakkasin andma ja panustama rohkem ning ei oodanud midagi vastu, õiged inimesed vastavad samaga ja “valed” ei tee seda. Õigete inimestega on lihtne, kuna vastastikune väärtustamine tuleb loomulikult, siis suhtlus kulgeb ladusalt, aga “valede inimestega” läheb asi üle kivide ja kändude, kui lõpuks lõppeb – ei midagi halba, vaid lihtsalt suhtlus katkeb sujuvalt.

Sisetunde usaldamine! Sa ei kujuta ette, kui palju ja kui suuri plaane oli mul aastaks 2020, aga ometi ei saanud ma nendega kuidagi algust teha, sest mind takistas miski – mu sisetunne! Aasta alguses olin ma päris närvis isegi, sest ma ju nii väga tahtsin neid asju teha, aga see pagana sisetunne oli nagu rauduks minu ja nende plaanide vahel. Aga ütlesin endale, “Erik, usalda oma sisetunnet, see pole sind kunagi petnud.” Ma rahunesin ning nüüd näen, et tegin õigesti. :)

Aga kõige olulisem on siiski tervis, kui rääkida lõppenud eriolukorrast, sest terve planeedi halvas viirus ja ainuke asi, mis COVID-19 ja sinu tervise vahel seisab, on sinu immuunsüsteem! Õige toitumine, mõõdukas liikumine ja hea uni on kütuseks su immuunsüsteemile, et ta saaks kaitsta sinu tervist. :) Mõtle palun kõigele juba täna ja kui tulevikus on jälle eriolukord, siis oled sa selleks valmis ning ei pea tundma hirmu.

Ühine 10 721 eestlasega, kes kasutavad minu toitumiskava, et tervis ja kaal oleks korras!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!