Kogu tõde näksimisest! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Kogu tõde näksimisest!

  • 24. juuli 2019
  • Erik Orgu

Kas sa tead, mis on näksimine? Tuttavam väljend on vahepala söömine - see on siis põhitoidukordade - hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi - ehk suurema kaloraažiga toidukordade vahel väiksema kaloraažiga toidukord.

Näksimisel on kahjuks halb maine, sest kiputakse näksima ebatervislikult - see vabandatakse välja sellega, et kogused on ju väikesed!

Aga päeva lõpuks kõik need väikesed ampsud moodustavad suure kaloraaž i- lubage ma tuletan meelde, et kõigest 100 lisakalorit päevas tekitab sulle kuu jooksul 0,5 kg rasva või hoiab seda su kehal, aasta lõpuks on see 6 kg!!! 100 lisakalorit tuleb aga väga lihtsalt ja ka tervislikust toidust - näiteks 12 mandlis on 100 kilokalorit, kuid ka rikkalikult mikrotoitaineid, nii et ära söö ka tervislikku toitu liiga suures koguses! :-)

Üks müüt, mis paneb inimesed näksima, on see, et süües põhitoidukordade vahel kiirendad sa oma ainevahetust - tehniliselt on see õige, aga kuidas sina võib-olla ja kuidas veel paljud inimesed seda mõistavad, on RASVAPÕLETUS - SEE EI PEA PAIKA, SA EI PÕLETA KIIREMINI KEHARASVA, KUI NÄKSID

Näksimist on ka uurinud teadlased ning pole leitud, et näksimine oleks kuidagi kasulik või vajalik.

Aga miks inimesed siiski näksivad? Toon sinuni 2 põhjust!

  1. Nad on seda harjutanud ja nüüdseks harjunud, aga kahjuks valedel alustel!
  2. Nälg! Ja seda on 2 tüüpi, kas üldkaloraaž või toitained, see oleneb sellest, kuida sa oma toitumist organiseerinud oled tänaseni!

Nüüdseks on sul hea ülevaade näkismisest ja küllap tahad sellest vabaneda? Sest, nagu ülalpool kirjas, toob näksimine küllalt lihtsalt lisakaloreid ja juba 100 lisakalorit iga päev kuu aja jooksul toob su kehale 0.5 kg keharasva, aastas aga 6 kg.

Mul on sulle lahendus pakkuda!

Minu toitumiskavas saad sa maitsvad toidud selliste kogustega, mis viivad sind eesmärgini nii, et sul pole näkisimise vajadust.

Aga kui sa siiski PEAD näksima ja see on sinu teadlik valik, siis jaota mu toitumiskava toidud väiksemateks toidukordadeks ning püsid ikka õige kaloraaži juures ning saavutad oma eesmärgi.

Veel 48 tundi on toitumiskava 1 kuu hind tavalise snäki hinnaga, ning seda viimast korda enne suurt uuendust, mis tuleb juba augustis ja jätkub järgmised 12 kuud! Aga mis ei uuene või muutu, on hind mida sa toitumiskava eest maksad. :)

Seega, jäta 1 näks ostmata ja võta mu toitumiskava ning vabaned ebatervislikust ja ebavajalikust kulukast näksimisest!

Loetud tunnid supersoodustus -70%!

Peagi pakub minu salendav toitumiskava Sulle midagi sellist, mida keegi Eestis pole veel teinud! Ja Sinul on unikaalne võimalus sellest esimesena osa saada!

Kuni TÄNA kell 13.00 on minu salendava toitumiskava hind alates 2,50 € kuus (tavahind 8,99 €) ehk kõigest 0,08 senti päevas. Mida paremat sa selle summa eest saaksid, kui toitumiskava, kus on kavas isegi jäätised, mida saad poest kiirelt osta ja mistahes toidukorraks süüa muretsemata, et võtad kaalus juurde ja et tunned end hiljem halvasti.

Kõik toitumiskavaga liitujad või olemasoleva liitumise pikendajad saavad kaasa 37 € väärtuses kingitusi ning osalevad ägeda jalgratta loosis (väärtus 389 €)!

Loe rohkem ja liitu siin: www.erikorgu.ee/megasoodustus

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!