Kui kaua peab tervislikult toituma? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Kui kaua peab tervislikult toituma?

  • 11.02.2021
  • Erik Orgu

Kas üks patupäev nädalas on okei, kas nullin siis kogu nädalaga saavutatu?

Ei juhtu midagi halba, kui sa teed ühe patupäeva, aga ei juhtu midagi halba ka siis, kui sa ei tee patupäeva! Tervislik toitumine ei tähenda seda, et sa ei saa väga maitsvat toitu süüa - hoopis vastupidi, tervislik toit on tegelikult kõige maitsvam :)

Rääkides patustamisest, siis see jaotub kaheks - ebatervislikud toidud või suured kogused. Kui sa patustad, siis vali üks, ära mõtemat tee, sest see on lihtsalt lollus ja võib tõesti terve nädala pingutuse nullida!

Kuidas end patustamise pärast mitte halvasti tunda?

Kuna patustamine on oma loomult halb tegu, siis halvast enesetundest sa täiesti ei pääse, sest su keha “karistab” sind, kuna su keha tegelikult ei taha patustada, vaid su meeled tahavad! 

Aga see halb tunne on väga nõrk, kui sa täitsa hullu toiduga ei pane, st sööd natuke šokolaadikomme, mitte 3 karpi!

Aga kas on ikka vajalik ennast halvasti tunda ja kas see on okei?

See on hea ja loomulik, et sa ennast halvasti tunned, sest see on nagu trahv ja kui sa trahvi ei saaks, siis sa ei saa aru, et midagi valesti teed ning peagi oled väga suures ülekaalus ning haige ka tõenäoliselt!

Kuidas vabaneda patustamisest?

Täielikult vabanema ei peagi, vaid peaksid seda minimaalselt tegema! Vajadus patustada hakkab vähenema siis, kui sul on toitumine korras ehk tervislik, maitsev ja õiges koguses toit - siis pole ju vaja tihti patustada?

Minu toitumiskavast leiad sadu retsepte, mis aitavad sul kaalulangetada ja painavast patustamisest vabaneda!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 25. august 2017
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Kuidas kiusatustest üle saada ja kaalulangetamisel edu tagada?

  • 4. oktoober 2017
  • Erik Orgu

Minu kogemusel on inimestel kaalulangetamisel suurimaks probleemiks uue režiimi järgimine ja uutmoodi toitude tegemine pikemalt kui 2 või 3 nädalat. Kuidas see surnud punkt ületada?

Blog article

Söö vähe ja kaal langeb? See on müüt

  • 30. september 2017
  • Erik Orgu

Arusaam, et „vähem süües kaotad kaalu“, on müüt. Loe, miks! Põhjus on selge – sa aeglustad oma ainevahetust ja see Sinu kaalukaotuse teekonda ei toeta. Esiteks on tänaseks juba ka teaduslikult tõestatud, et see idee ei tööta.