Kuidas patustada ja ikkagi saada hea vorm? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Kuidas patustada ja ikkagi saada hea vorm?

  • 03. märts 2020
  • Erik Orgu

Jällegi üks mu kauahoitud salanipp, millest oleksin pidanud juba ammu rääkima. Vabandan, et nii kaua läks. :)

Niisiis, sa tahad olla heas vormis, aga samas tahad ka patustada?! Kõigepealt selgitame välja, kui oluline on sulle olla heas vormis ja kui oluline on patustamine? NB! Tee järgnev katse kindlasti mõttes läbi, enne sealt kui edasi loed! Väljaselgitamine on väga lihtne – kujuta ette, et sul on 7 tennisepalli ja 2 ämbrit. Üks ämber on sildiga “hea vorm” ja teisel on silt “patustamine.” Jaota pallid ämbritesse vastavalt sellele, kumb sulle tähtsam on – hea vorm või patustamine? Ära mõtle pikalt, lihtsalt jaota pallid ära.

Ma olen kindel, et “hea vorm” sildiga ämbris on vähemalt 1 pall rohkem ja sellest piisab. :) 1 tennispall = 1 päev, siit edasi läheb juba väga lihtsaks, oletame, et sa panid 4 palli “hea vorm” ämbrisse ja 3 palli “patustamine” ämbrisse. Kuna hea vormi nimel peab toitumisega tubli olema, siis 4 päeva oledki tubli ja 3 päeva võid patustada. Ütlen täpsustuseks seda, et tubli tähendab toitumiskava kasutamist, kus on maitsvad toidud ja õiged kogused ning patustamine tähendab seda, et lubad endale kommi või kooki, kui isu tuleb, aga siiski proovid toitumiskava järgi toituda, lihtsalt võtad vabamalt :)

Ja nii lihtne see ongi, kui sinu jaotus on 4 v 3, siis sa liigud ikka parema vormi suunas, aga mitte nii kiiresti, kui võiks ja ei peagi kiiresti. :) Mida rohkem sul nädalas tublisid päevasid on, seda kiiremini saavutad parema hea vormi.

Minu toitumiskava toitudega võib sul patustamise vajadus üldse ära kaduda, sest tervislikud toidud on nii maitsvad ja kui sa vahest patustad, siis see ei nulli ära su kaalulangust :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!