Kuidas saada sõbraks iseendaga? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Kuidas saada sõbraks iseendaga?

 • 14. veebruar 2020
 • Erik Orgu

Head valentinipäeva kõigile!

Lisaks suhetele sõprade, perekonna ja muude lähedastega, on üks suhe, mis on veel olulisem kui kõik need teised ja see on sul iseendaga.

Tähtis on iseendaga läbi saada, sinu keha on sinuga alati kaasas ja see on väärtus, mida kannad endaga elu lõpuni.

Teisi inimesi võid oma ellu lubada või mitte lubada iga kell. Samuti võid oma elust välja lõigata inimesed, kelle mõju ei ole sulle hea. Aga iseenda kestast ei pääse sa kuhugi, seega hoia seda suhet.

Tahan sulle lihtsalt meelde tuletada, et ära unusta läbisaamist iseendaga parandada. Seda peaksid sa loomulikult omale meelde tuletama iga päev, aga kuna veebruar on sõbrakuu, siis see kuu on sul veel kaks nädalat aega, et suhet iseendaga parandada.

Kuidas enda eest hoolitseda?

 • Alusta mõne raamatuga, mida oled tahtnud lugeda
 • Mine kohtadesse, mis sulle meeldivad
 • Hoia oma toitumist kontrolli all.

Kui keskendud nüüd need kaks nädalat sellele, et iseendaga paremaks sõbraks saada, siis kuu lõpuks oled sa saavutanud endaga nii palju parema suhte, et sa ei taha sellest enam loobuda. Sulle hakkab meeldima see tunne ja enese tunnetamine.

Nii palju on inimesi, kelle suhe iseendaga on jäänud täiesti unarusse ja unustusse. Nagu öeldakse lennukis, siis kõigepealt päästa iseennast ja siis alles teisi. Alles siis, kui sa saad iseendaga hästi läbi, siis suhted teistega paranevad iseenesest. Kui sina oled õnnelik, on inimesed sinu ümber õnnelikud ja tõmbad ka ligi uusi õnnelikke inimesi. Aga see tuleb esile alles siis, kui sa ise oled tõeliselt õnnelik.

Välimus on meie jaoks väga oluline ja kui saavutad parema keha, saad ka endaga paremini läbi, sest tunned, et oled iseenda jaoks midagi paremini teinud. Tegele iseendaga, anna oma kehale õiget toitu õiges koguses. Vaid nii saavutad füüsilise vormi, millega saad rahul olla ja head enesetunnet tunda.

Minu toitumiskava aitab sul saavutada parema vormi. Kui sa veel ei ole seda teinud, kutsun sind liituma!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Õõvastav vaatepilt toidupoes!

 • 27. märts 2020
 • Erik Orgu

Olude sunnil pidin minema eile toidupoodi ja mida ma seal nägin oli tõsiselt murettekitav! Olin lugenud, et üks kauasäiliva toidu tootja on pidanud tootmismahte märkimisväärselt suurendama ning selliste toodete kuhjad poes kinnitasid, et nii ongi!

Blog article

Koroonaviirus ja ülekilod!

 • 24. märts 2020
 • Erik Orgu

Võtan iga päev 1-2 tundi, et viia ennast kurssi meid ohustava koroonaviiruse teemaga, sest minu prioriteet on Sinu ja su lähedaste tervis! Täna hommikul koroonaviiruse teemaga tegeledes nägin jahmatavat uut leidu, mis pole kuidagi ülepaisutatud ja tugineb reaalsetele numbritele!

Blog article

Mis on koroonaviirus ja kuidas sellest jagu saada?

 • 17. märts 2020
 • Erik Orgu

Hetkeolukorras on inimesed hirmunud ja segaduses ning on tekkinud palju küsimusi ja viimastel päevadel on minult küsitud, kas praegu on üldse mõtet toitumiskava järgida?