Lõpeta see enesehävituslik tegevus! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Lõpeta see enesehävituslik tegevus!

  • 25. august 2020
  • Erik Orgu

Sain täna kirja tuleval kevadel eetrisse mineva kaalusaate osalejalt. Ta oli mures sellepärast, et tema tulemused pole samad, mis teistel! Juhuks, kui sa ei teadnud, siis teistega võrdlemine on enesehävituslik tegevus ja see tuleb kohe lõpetada!

Kui ka Sina võrdled ennast tihti või aeg-ajalt kellegi teisega, siis lõpeta see kohe, sest sina pole teised, sina oled sina! Meie planeedil on üle 7 miljardi inimese ja alati leidub keegi, kes on (sinu arust) parem, kiirem, ilusam, targem jne… isegi, kui sul õnnestub saada paremaks sellest inimesest kellega ennast võrdled, siis tuleb järgmine ilusam, targem, parem jne – ühesõnaga NÕIARING!

Kas siis “paremad” inimesed tuleks üldse tähelepanuta jätta, sest nad mõjuvad meile halvasti? Kindlasti mitte, sest nemad ei mõju meile halvasti, vaid meie mõtleme valesti. Kohe selgitan!

“Parem” inimene on tema ise ja vahet pole, kas teda on kuidagi “õnnistatud” või ta on ise selle välja teeninud, mis tal on, kes ta on! Meie peaksime suhtuma “parematesse” positiivselt ning võtma nendest eeskuju, mitte kadestama, kiruma jne.

Pea meeles, et sa saad luua endast parima versiooni, mitte muuta ennast kellekski teiseks! Vabane enesehävituslikust võrdlemisest ja keskendu iseendale ning nendele tegevustele, mis teevad sind paremaks! :)

Minu toitumiskava ja toe abil saavutad sa kindlasti enda parima versiooni ning tunned õnnetunnet. Ma luban!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Retsept: Lillkapsasteik brokoliga

  • 30.10.2020
  • Erik Orgu

Siin on üks väga mõnus taimetoiduretsept, mis sobib hästi perioodiks, kui tunned, et tahaks midagi kergemat ning seedimisele ja maitsemeeltele liharoogadest puhkust anda.

Blog article

Mida teha, kui keha ei omasta toitaineid?

  • 27. oktoober 2020
  • Erik Orgu

“Sa oled see, mida sa sööd” on teada-tuntud ütlus. Enamasti peab see paika, aga mis siis, kui sa toitud küll tervislikult aga ikka kimbutab sind toitainete puudulikkus? Toon täna välja põhjalikumalt 4 tegurit, mis võivad toitainete omandamist mõjutada ja, kui see on juhtunud, kuidas siis olukorda parandada.

Blog article

Asenda kaotatud kilod toonusega

  • 23. oktoober 2020
  • Erik Orgu

Kaalulangetus paneb su tahtejõu korralikult proovile. Kadunud kilodest kehale jäänud jälgedega tegelemine on järgmine samm, milleks veel veidi kannatlikkust vajad. Sinu parimad sõbrad sellel lõpusirgel on kvaliteetne toit, trenn ja aeg.