Lõpeta see enesehävituslik tegevus! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Lõpeta see enesehävituslik tegevus!

  • 25. august 2020
  • Erik Orgu

Sain täna kirja tuleval kevadel eetrisse mineva kaalusaate osalejalt. Ta oli mures sellepärast, et tema tulemused pole samad, mis teistel! Juhuks, kui sa ei teadnud, siis teistega võrdlemine on enesehävituslik tegevus ja see tuleb kohe lõpetada!

Kui ka Sina võrdled ennast tihti või aeg-ajalt kellegi teisega, siis lõpeta see kohe, sest sina pole teised, sina oled sina! Meie planeedil on üle 7 miljardi inimese ja alati leidub keegi, kes on (sinu arust) parem, kiirem, ilusam, targem jne… isegi, kui sul õnnestub saada paremaks sellest inimesest kellega ennast võrdled, siis tuleb järgmine ilusam, targem, parem jne – ühesõnaga NÕIARING!

Kas siis “paremad” inimesed tuleks üldse tähelepanuta jätta, sest nad mõjuvad meile halvasti? Kindlasti mitte, sest nemad ei mõju meile halvasti, vaid meie mõtleme valesti. Kohe selgitan!

“Parem” inimene on tema ise ja vahet pole, kas teda on kuidagi “õnnistatud” või ta on ise selle välja teeninud, mis tal on, kes ta on! Meie peaksime suhtuma “parematesse” positiivselt ning võtma nendest eeskuju, mitte kadestama, kiruma jne.

Pea meeles, et sa saad luua endast parima versiooni, mitte muuta ennast kellekski teiseks! Vabane enesehävituslikust võrdlemisest ja keskendu iseendale ning nendele tegevustele, mis teevad sind paremaks! :)

Minu toitumiskava ja toe abil saavutad sa kindlasti enda parima versiooni ning tunned õnnetunnet. Ma luban!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Mis määrab kaalulanguse kiiruse?

  • 9.04.2021
  • Erik Orgu

Olen saanud sel nädalal mitmelt inimeselt pealkirjaks oleva küsimuse ja usun, et ka sul võib see küsimus mõttes olla ning arvan, et sul oleks hea teada vastust.

Blog article

10 märki, mis kinnitavad, et vajad mu toitumiskava!

  • 3.04.2021
  • Erik Orgu

Viimastel kuudel on minu poole pöördunud paljud inimesed sooviga saada toitumisalast abi, aga nende eesmärgid on küllaltki erinevad.  Loe edasi ja säästad oma aega, närve ning raha!

Blog article

Hea une toidud!

  • 28.03.2021
  • Erik Orgu

Praegusel pingelisel ajal pöördutakse minu poole murega - uinuda on raske või unekvaliteet on halb! Tegelikult on tegu tõsise asjaga, sest ebakvaliteetne uni mõjub halvasti immuunsüsteemile, isudele, vaimsele tervisele ja energiatasemele!