Marju Karini 10 "käsku" edukaks kaalulangetuseks – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Marju Karini 10 "käsku" edukaks kaalulangetuseks

 • 5. mai 2020
 • Erik Orgu

Usutavasti sa juba tead, et aprillis kaotas Marju 5.8kg ülekilo, ta on säravam, saledam ja pakatab energiast. Aga mida sa ei tea on see, millised on tema 10 käsku, et rajal püsida… ole mureta – ma palusin Marjul neid jagada, et ka sina saaksid mai lõpuks 4-6 kg kergem olla. :)

 1. Otsus- Langeta otsus, et seekord ma lähen eesmärgini ja jää endale kindlaks!
 2. Tegevus- Kui otsus on langetatud, siis hakka kohe tegutsema ja lenda täiega peale!
 3. Järjekindlus- Pea iga päev meeles oma otsust ja tee vajalikke tegevusi, eesmärgi suunas liikumine on igapäevane protsess!
 4. Pikk plaan- Mõtle valmis, mis on su pikk plaan, miks sa seda teed, mida suurem unistus, seda rohkem see sind aitab. :)
 5. Kannatlikkus- Ole kannatlik, sest kaalulangus toimub 1-2kg kaupa, seega kui tahad alla võtta 15 kg, siis selleks võib reaalselt minna 15 nädalat!
 6. Ei anna alla- Mõnikord paneb elu meie teele takistuse, aga see on seal selleks, et sa selle ületaksid, mitte selleks, et saaksid alla anda!
 7. Motivatsiooni allikas- Leia endale motivatsiooniallikas, mind motiveerivad mu kenad kleidid, mida peagi kanda saan ja kõik need, mis veel poes on. :D
 8. Ära korda vigu- Ma pole esimest korda kaalulangetuse teekonnal ja tõenäoliselt sina ka mitte, mõtle sellele, mis on varasemalt valesti läinud ja ära korda samu vigu, sest siis saad sama tulemuse!
 9. Ära looda teistele- Sul võivad ümber toetavad inimesed olla ja Erik ka aitab oma teadmistega, aga päeva lõpuks on see sinu teha, mida ja kui palju sööd!
 10. Ei vabandustele- See on boonus “käsk”, vabandused on iga kaalulangetaja suurim vaenlane – sünnipäev, premeerimine hea ja paremaga, kurb tuju/rõõmus tuju, elukaaslane nosib kõrval krõpse jne jne… lihtsalt ütle ei vabandustele!

Mul oli väga hea meel seda sinuga jagada, sest ma tean, et need aitavad sind nagu on aidanud mind. :)

Mina omalt poolt tänan Marjut ja tahan Sulle öelda, et usun Sinusse – Sa saad sellega hakkama, sest oled seda väärt – usu sellesse. ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Mis vahe on põhjusel ja vabandusel?

 • 11. august 2020
 • Erik Orgu

Eile küsisin oma Instagrami järgijatelt, miks nad täna teevad trenni ja miks nad ei tee trenni? Vastuseid tuli kokku mitukümmend ning nendes oli põhjuseid ja vabandusi, ma kahtlustan, et osad inimesed arvavad, et vabandus on ka põhjus, aga see pole nii!

Blog article

Paksukstegevad mürkained maksas: 16 ohumärki

 • 3. oktoober 2017
 • Erik Orgu

Kas teadsid, et kui su maks on ülekoormatud, soodustab see rasva ladestumist? Ei. Siis loe edasi.

Blog article

Roheline laine

 • 4. august 2020
 • Erik Orgu

Kui oled autojuht, siis kindlasti tead, et Tallinnas Nõmmel on selline tee (Vabaduse puiestee), mille nimeks on “Roheline laine”. Nimi tuleb sellest, et sellel teel on väga palju valgusfoore – ma pakun vähemalt 20 tk ja selle tee alguses on silt, millel on kirjas “Hoia püsikiirust 48 km/h” Ma olen 6 aastat Tallinnas liigelnud ja seda teed olen alati põlanud, kui mul on vaja seda teed kasutada, siis olen seda isegi vältinud ja sõitnud mööda teisi teid.