Marju Karini 5 soovitust, kuidas rajal püsida! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Marju Karini 5 soovitust, kuidas rajal püsida!

  • 14. aprill
  • Erik Orgu

Siiralt loodan, et Sina ja Su lähedased olete hea tervise juures ja sära on silmades. :)

Kui sa juba ei tea, et supernaine Marju Karin kasutab mu toitumiskava ja kaotas esimese nädalaga -3.3kg ülekaalu, siis nüüd tead. Ma uurisin Marjult, kuidas ta sellega hakkama sai ja ta vastused on nii head, et lihtsalt pean neid Sinuga jagama!

Erik: Kuidas hoiad motivatsiooni?

Marju: Ma lubasin sulle enne toitumiskavaga alustamist, et teen seda korralikult ja lubadused on selleks, et neid täita, mitte murda! Nii on tegelikult lihtsam ka, sest teist varianti pole isegi laual! Pealegi, ma tean, et paljud jälgivad mu teekonda ja ma ei taha olla lödipüks, kes alla annab!

Erik: Kuidas su vorm ja enesetunne muutunud?

Marju: No nagu sa näed, siis -3.3kg kergem ja see on imeline, kui palju see mu tuju on paremaks muutnud. Hea tuju ja parem energia on mind liikuma pannud ning olen eemaldunud ennast negatiivsete uudiste lugemisest, sest see ei tasu ära ennast!

Erik: Mis toitumiskava juures meeldib?

Marju: Head maitsed on ikka peamine, ise poleks eales selliste retseptide peale tulnud ja see meeldib ka, et kõik on nii lihtne ja soodne tegelikult!

Erik: Kuidas tuju lõbusama hoiad?

Marju: Kas ma juba ütlesin, et olen -3.3kg kergem ka kõigest 1 nädalaga. :D Pole üldse sellist tunnet, et jälgin toitumiskava – pigem nagu sööks kaalulangetus restoranis :D

Erik: Mida sa soovitad neile, kes on samas seisus, kus sa olid?

Marju: Ma ei usu sellesse, et kaalu langetamiseks on mitut erinevat asja tarvis, nt. kellegagi koos teha, “õiget aega” või super tahtejõudu! Mina arvan, et iga inimene on piisavalt võimekas, et sellega hakkama saada – lihtsalt otsusta ja ole järjepidev! Eriku toitumiskava töötab, tööta sina ka :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!