Miks me vajutame puldi nuppe kõvemini, kui patareid hakkavad tühjaks saama? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Miks me vajutame puldi nuppe kõvemini, kui patareid hakkavad tühjaks saama?

  • 5. juuni 2020
  • Erik Orgu

Küsimus: kas oled vajutanud teleri puldi nuppu tugevamini, kui tavapärase vajutuse peale pult ei reageeri? Kui vastasid “jah”, siis loe kindlasti lõpuni, aga kui vastasid “ei”, siis ole aus ja vasta "jah" ning loe kindlasti lõpuni!

Esiteks ütlen ma seda, et kui patareid on tühjad, siis tugevam vajutus puldil ei aita, vaid võta patareid välja ning löö neid õrnalt kokku ning võidad 1-2 päeva tööaega, aga mõistlik on uued osta… puldil on rike, kui patareid on täis, aga ikka ei tööta – rohkem ma ei tea tehnikast midagi :D

Räägin sulle sellest, miks me esimese asjana vajutame kõvasti, kui pult enam töötada ei taha? Vastus on väga lihtne – tavapärane pingutus pole enam piisav, et soovitud tulemust saada! Siis tuleb sul teha ühte järgnevatest: …patareisid kokku lüüa (nutikas, aga lühiajaline tulemus) …tõusta püsti ja kanalit vahetada (jube tüütu) …vaadata sama asja-samal kujul edasi (piinarikas, aga talutav) …minna osta uued patareid (veel piinarikkam) …viia pult parandusesse (kõige rajum!), sest oled juba ostnud patareid ning neist polnud kasu, (nüüd veel remondiraha!) …paluda kedagi, et ta kuidagi sind aitaks – justkui see pole sinu mure, mida lahendada (lihtne, aga teeb sind saamatuks) …kiruda pulti (veits tobe, sest see on pult ja pole kasu! :D) jne jne

Mida teeksid sina?

Paneme puldi olukorra asemele sinu organismi – vormi, enesetunde ja tervise. Mida sa teeksid, kui tavapärane tegevus enam tulemust ei tooda? Oletame, et soovid saleneda! Kas sa….? …nälgiksid mõnda aega, et mõned ülekilod kaotada …kiruksid oma keha …oleksid samasugune edasi ja harjuksid ebamugavusega! Või…? Otsiksid infot või abi kusagilt/kelleltki, sest oma kehas ennast ebamugavalt tunda on halb!!!

Kui sa oled praegu sellises seisus, et tegelikult vajad abi oma vormi ja enesetunde parandamisega, siis aitan sind meeleldi toitumise korrastamisega, et saaksid tunda rõõmu oma kehas olemisest, mitte ebamugavust!

Selleks liitu minu toitumiskavaga, valmista maitsvaid toite ning salene -1kg nädalas – garanteeritud! ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Mis määrab kaalulanguse kiiruse?

  • 9.04.2021
  • Erik Orgu

Olen saanud sel nädalal mitmelt inimeselt pealkirjaks oleva küsimuse ja usun, et ka sul võib see küsimus mõttes olla ning arvan, et sul oleks hea teada vastust.

Blog article

10 märki, mis kinnitavad, et vajad mu toitumiskava!

  • 3.04.2021
  • Erik Orgu

Viimastel kuudel on minu poole pöördunud paljud inimesed sooviga saada toitumisalast abi, aga nende eesmärgid on küllaltki erinevad.  Loe edasi ja säästad oma aega, närve ning raha!

Blog article

Hea une toidud!

  • 28.03.2021
  • Erik Orgu

Praegusel pingelisel ajal pöördutakse minu poole murega - uinuda on raske või unekvaliteet on halb! Tegelikult on tegu tõsise asjaga, sest ebakvaliteetne uni mõjub halvasti immuunsüsteemile, isudele, vaimsele tervisele ja energiatasemele!