Millal on õige aeg ennast kaaluda? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Millal on õige aeg ennast kaaluda?

  • 26. juuni 2020
  • Erik Orgu

Jaa-jaa ma tean, et sa tead, et õige aeg on hommikul peale tualetti ja enne söömist/joomist!

Aga, kas sa arvasid, et ma hakkan sulle rääkima seda, mida sa juba tead? Paraku mitte, on asju, mida sa veel ei tea. ;)

Esimene lause on muidugi õige ja täpselt nii ma soovitangi kõigil talitada, kes on asunud kaalu langetama, aga kui nüüd hoolikalt mõelda, siis on ju veel võimalikke aegasid enda kaalumiseks, või mis? Peale suuremat söömingut, peale haigust, peale paastumist jne, aga ma ei hakka kõiki neid lahti rääkima, sest neid on liiga palju! Ma räägin sulle vaid kõige olulisemast – kõige sagedamini esinevast ning kõige stressirohkemast… kaalumine peale suurt söömingut ehk patustamist!

See on kõige valem aeg kaalule astuda, sest sa tead, et see teeb haiget. Sama, mis noaga näppu lõikamine, aga ometi seda sa väldid iga hinna eest! Ma saan aru, et mõnda võib see kaalu-valu motiveerida tublim olla, et mitte teha sama viga – selline inimene olen mina, aga paljud lähevad sellest stressi ja sellele järgneb emotsionaalne söömine, kas keegi tuleb tuttav ette?

Aga millal siis on õige aeg kaalule astuda? Siis, kui suurest söömingust/patustamisest või haigusest, paastumisest jne on möödas vähemalt 3 päeva ja oled nendel päevadel ilusti mu toitumiskava kasutanud. Miks 3 päeva ja miks minu toitumiskava? Sest oled söönud mõistlikus koguses süsivesikuid, soola, kiudaineid ja loomulikult kaloreid. Need reguleerivad su seedesüsteemi ja keharasva% kiiresti normi tagasi… nii lihtne see ongi. :)

Sa ei usu mind? Aga tee proovi ja siis usud iseennast, kui tulemust näed. ;)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!