Mis asub teisel pool hirmu? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Mis asub teisel pool hirmu?

  • 17. aprill 2020
  • Erik Orgu

Ehk oled kuulnud ütlust “Tark õpib teiste vigadest, loll ei õpi enda omadestki!” Kui oled, siis arutleksin selle üle pisut.

Ma arvan, et pole olemas sellist inimest, kes on alati tark ehk siis ei tee kunagi vigu, sest iga uus asi, mida me teeme, kaasab endaga riski viga teha ehk ebaõnnestuda ja see hirmutab inimesi!

Vigade tegemist ja ebaõnnestumist ei tohiks karta, sest teisel pool hirmu on parimad hetked sinu elus! :)

Küll aga lollus on see, kui teha järjepidevalt samu vigu, mis elu halvasti mõjutavad ja veel hullem on see, kui seda teadlikult teha, sest see loob “nõiaringi” ehk väljapääsmatu olukorra!

Seega kutsungi Sind üles olema julge praegusel raskel ajal ja loobuma hirmust, mis sind alla kisub! Usu mind, kui ütlen, et Sinu olukord saab minna halvemaks või paremaks, aga see on sinu otsustada, mis suuna su elu võtab?

Kui Sa näed, et sa igavusest või stressist toitud valesti ning see su vormi ja enesetunnet halvendab, siis tea, et see on viga, mille tegemine tuleb lõpetada enne, kui satud “nõiaringi!”

Kui sa seljatad oma hirmu mu toitumiskava kasutada, siis juba mõne päeva pärast oled kergem ja tunned ennast paremini, ma luban. :)

Ja ära unusta, et elu parimad hetked asuvad teisel pool hirmu!

Marju Karin seljatas oma hirmud ja tänaseks on ta kaotanud 2 nädalaga 4,2 kg.

LIITU

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!