Naljakas lugu minust ja greibist – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Naljakas lugu minust ja greibist

 • 29. mai 2020
 • Erik Orgu

Alustan sellest, et pea iga hommik söön greipi, aga pean sööma seda koos apelsiniga, sest ainult greip on liiga hapu minu maitsele.

Kuid oli aeg, kui sõin ainult greipi ja mu näolihased oli ülepinges. :D Miks ma nii tegin? Sest “keegi” ütles või “kuskilt” lugesin, et greip aitab rasva põletada, seda ma ju tahtsin, seega tuli ennast kokku võtta ja minu peamine puuvili sai olema greip!

Talitasin nii mitu kuud, enne kui pidin hapule maitsele alla vanduma – greip kadus minu elust aastateks…

Eestisse tagasi tulles, tegin oma toitumises suured muudatused, sest olin vahepeal targemaks saanud – tagasi tuli ka greip. :D Ja jälle ma sõin seda iga hommik nii, et nägu kõver, agaaaaaa mu keharasv kahanes, seega pidi asi olema greibis!!!!

Ok-ok, tegelikult polnud asi greibis, vaid selles, et need suured muudatused toitumises tähendasid tervislikumaid valikuid, vähem süsivesikuid, vähem soola ja kerget kaloridefitsiiti! Kui mulle endale see kohale jõudis, siis sain naerda päris pikalt. :D

Selleks ajaks oli mulle greip 50% meeldima hakanud ja ma ei tahtnud enam sellest loobuda ning mängu tuli apelsin ja nüüd naudin ma neid pea iga hommik. :)

Loo moraal:

 1. Ära usu totakaid toitumismüüte – nagu näiteks, et greip aitab rasva põletada!
 2. Vähem süsivesikuid ja soola toob kiire kehakaalu muutuse, sest keha hoiab vähem vett kinni!
 3. Rasva pole vaja põletada vaid kaotada, sest nii parandad oma vormi!
 4. Ainus viis rasva kaotamiseks on kaloridefitsiit – läbi toitumise või treeningu, sinu valik, aga mina soovitan toitumise abil!

Kui ma lõpuks aru sain nendest neljast asjast, siis kuus kuud hiljem sündis erikorgu.ee toitumiskava, mis töötab samadel põhimõtetel. Tänu minu toitumiskavale on kümned tuhanded inimesed kaotanud sadu tuhandeid kilosid üleliigset keharasva!

Kutsun Sind nendega ühinema ja kaotama enda ebavajalikud-häirivad ülekilod!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Ma kaotasin!

 • 9. september
 • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

 • 3. september 2021
 • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.

Blog article

Suhted ja söömine

 • 25. august
 • Erik Orgu

Otsustasin sel teemal kirjutada, sest me kõik oleme kogenud suhte rõõmuhetki ja raskeid hetki. Oma karjääri jooksul olen pidanud palju tegelema inimestega, kelle suhted söömist mõjutavad ja ilmselgelt olen ka ise mõjutatud olnud.