Parem suhe iseendaga = parem vorm ja parem enesetunne – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Parem suhe iseendaga = parem vorm ja parem enesetunne

 • 1. mai 2020
 • Erik Orgu

Puutun kokku väga tihti inimestega, kes pole enda juures millegagi rahul – kas sul on ka mingi põhjus endaga mitte rahul olemiseks? Küll kurdetakse oma kehakaalu, mõne kehaosa/piirkonna, ohjeldamatu magusaisu või laiskuse pärast. Mõnikord üritatakse olukorda parandada ja võivad toimuda isegi positiivsed muudatused, kuid enamasti ei kesta need kaua – kahjuks! Aga miks need püsima ei jää – kohe vastan sulle!

Probleem on selles, et probleem pole selles/see, mis inimene arvab, et probleem on – uhh, päris keeruline väide, luba ma seletan. :)

Toon näite, keegi pole rahul oma keha keskosaga või sellega, et trennis käimine ei saa kuidagi harjumuseks või mõte tervislikust toidust on vastumeelne! Kõigi kolme näite puhul tuleb sul ajas tagasi rännata ja vaadata, mis seal juhtus, mis võib panna sind nüüd olevikus nii tundma/käituma/mõtlema?

 • Kas keegi kunagi tegi märkusi su keskkoha kohta või oli sul kinnisidee kunagi saada ilus lame kõht nagu modellidel või oli midagi muud?
 • Kas su klassikaaslased või keegi teine pilkas su füüsilist võimekust ja nüüd on trenn vastumeelne, sest kunagi tekkis sul halb tunne treenides?
 • Kas su vanemad või keegi teine serveeris sulle kunagi tervislikku toitu, mis oli maitsetu või lausa ebameeldiv, aga sa pidid seda sööma, sest see on ju “hea” sulle ja nüüd, kui kuuled sõna tervislik toit, meenub sulle kohe see jube toit?

Tahtsin sulle näidata, et hetkel sul ei pruugi probleemi olla, vaid see probleem oli juba ammu ehk siis sa elad minevikus! Ja kui sellest minevikus juhtunud asjast ongi probleem arenenud, siis on sul vaja teha minevikuga rahu ning hakata seda probleemi lahendama sest sa ju ei taha selle halva tundega enam edasi elada. :)

 • Kui tahad oma keha keskosa korda saada, siis hakka natuke vähem sööma, et keha saaks hakata rasva põletama – väike kaloridefitsiit (kulutad rohkem kaloreid, kui sööd) on ainuke viis keharasva kaotada!
 • Kui tahad aktiivsemat elu või hakata trenni tegema, siis alusta jalutamisest ja proovi rohkem seista istumise asemel ning sa juba oledki aktiivsem ja hoia silmad lahti, sest ühel hetkel võid näha trenni, mis sulle meeldiks – sa ei pea käima jõusaalis või rühmatrennis. :)
 • Tahad hakata tervislikult toituma, siis ära leiuta ise või kuula “eksperte”, luba minul ja mu toitumiskaval ennast aidata, sest mina olen tippkokk ja toitumisnõustaja ühes ning hoolitsen selle eest, et iga su toidukord oleks imemaitsev. ;)

Saan iga päev tagasisidet inimestelt, kes on mind usaldanud ja nende elu on teinud kannapöörde paremuse poole, all on ühe inimese tagasiside sulle tõestuseks. :)

Loodan, et ka meil õnnestub üheskoos Sinu elu paremaks muuta. :)

Sinu toitumisnõustaja Erik

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kas eriolukord riigis mõjutas minu elu ja mida ma sellest õppisin?

 • 22. mai 2020
 • Erik Orgu

Väga paljud inimesed on minult küsinud, kas ja kuidas on mõjutanud eriolukord mu elu – minu vastus on, et suurt muutunud pole, isegi väikesel määral mitte! Aga midagigi pidi ka minu elus toimuma??? Jah, midagi tõesti toimus – ma sain kinnitust kõigele sellele, millega juba pea aasta tagasi alustasin ja ma räägin sulle, mis need asjad on.

Blog article

8 nippi, kuidas olla produktiivsem

 • 19. mai 2020
 • Erik Orgu

Kas sa oled pidevalt ajapuuduses ja/või väsinud ning selle pärast jäävad paljud eesmärgid täitmata ja unistused kättesaamatuks? Oled sa endalt küsinud: ”Mis mul viga on, et kogu aeg viltu veab?” ...vastused võivad olla jahmatavad ja lausa valusad – ma olen laisk, saamatu, totu, ma ei vääri seda, nii ei pidanudki minema jne.

Blog article

Mida teha, kui on kaaluseisak või väike kaalutõus?

 • 15. mai 2020
 • Erik Orgu

Ma arvan, et iga kaalulangetaja on silmitsi seisnud kaaluseisakuga või väikese kaalutõusuga ja kui see juhtub, siis on PAANIKAOSAKOND! Tegelikult pole üldse põhjust paanitsemiseks. Kohe räägin sulle, miks mitte paanitseda ja kuidas käituda, et vorm ei kannataks. :)