Roheline laine – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Roheline laine

  • 4. august 2020
  • Erik Orgu

Kui oled autojuht, siis kindlasti tead, et Tallinnas Nõmmel on selline tee (Vabaduse puiestee), mille nimeks on “Roheline laine”. Nimi tuleb sellest, et sellel teel on väga palju valgusfoore – ma pakun vähemalt 20 tk ja selle tee alguses on silt, millel on kirjas “Hoia püsikiirust 48 km/h”

Ma olen 6 aastat Tallinnas liigelnud ja seda teed olen alati põlanud, sest valgusfoore on väga palju, mis tähendab palju pidurdamist ja auto seisma jätmist! Kui mul on vaja seda teed kasutada, siis olen seda isegi vältinud ja sõitnud mööda teisi teid.

Kui ma hiljuti pidin jälle seda teed kasutama, siis unustasin teist teed kasutada ning pidin läbima põlatud “rohelise laine”! Aga seekord otsustasin järgida antud juhist- hoida kiirus 48 km/h, ei vähem ega rohkem- täpselt 48!

Lühidalt öeldes: läbisin tee ilma seisma jäämiseta ja ainult 2 korral vajutasin pisut pidurit ning aega kulus palju vähem, kui oleksin teisi marsruute kasutanud!

Ma ei suutnud seda uskuda, raudselt oli asi tähtede seisus või mõni muu võluvägi toimis ja ma sõitsin hiljuti jälle “rohelisel lainel” ja järgisin juhist ning üllatus üllatus – asi oli nagu kellavärk!

Viimane kord oli minu kõrval must Honda, tema ei pidanud juhisest kinni ja küll ta siis kiirendas ja pidurdas ning kindlasti närvitses… ma olin ka kunagi selline, aga enam mitte.

Selle auto juht pani mind mõtlema oma tegutsemisele ja ka Sinule!

Mitu aastat oled Sina “vormi saamise teedel” sõitnud ja kuidas läheb?

Kas pidurdad palju, kas tuleb ette seisakuid, kas valid teisi teid…

kas oled närvis ja väsinud, et pole veel kohale jõudnud?

Luba ma annan sulle juhised, mille abil saad saledama vormi ja parema enesetunde!

Minu toitumiskavas on kõik õige ja vajalik olemas, et jõuaksid mõnusalt ning kiiresti soovitud vormi, ma luban sulle. :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Mis määrab kaalulanguse kiiruse?

  • 9.04.2021
  • Erik Orgu

Olen saanud sel nädalal mitmelt inimeselt pealkirjaks oleva küsimuse ja usun, et ka sul võib see küsimus mõttes olla ning arvan, et sul oleks hea teada vastust.

Blog article

10 märki, mis kinnitavad, et vajad mu toitumiskava!

  • 3.04.2021
  • Erik Orgu

Viimastel kuudel on minu poole pöördunud paljud inimesed sooviga saada toitumisalast abi, aga nende eesmärgid on küllaltki erinevad.  Loe edasi ja säästad oma aega, närve ning raha!

Blog article

Hea une toidud!

  • 28.03.2021
  • Erik Orgu

Praegusel pingelisel ajal pöördutakse minu poole murega - uinuda on raske või unekvaliteet on halb! Tegelikult on tegu tõsise asjaga, sest ebakvaliteetne uni mõjub halvasti immuunsüsteemile, isudele, vaimsele tervisele ja energiatasemele!