Selle sõna ütlemine purustab su unistused! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Selle sõna ütlemine purustab su unistused!

  • 24. aprill 2020
  • Erik Orgu

Kohe paljastan Sulle ühe sõna, mida oled tõenäoliselt palju öelnud, aga pole aimanud, et see sinu unistusi purustab! Sellel sõnal on ka pahad sõbrad, kes samuti sinu vastu töötavad ja neid on raske tabada või vältida, sest nad on päris hästi peidus püsinud, kuni tänaseni!

Pane ennast valmis! See sõna on “hakkan” ja tema sõbrad on need sõnad, mis viitavad sellele, et sa midagi teha plaanid, nt toon, teen või viin ära jne.

Kui sa kardad, et “hakkan” on kuidagi seotud musta maagiaga, siis ole mureta, sest see pole nii. See sõna töötab sinu vastu siis, kui sa selle välja ütled, näiteks oma unistuse kohta ja hullemaks läheb asi siis, kui sa seda tihti ütled või veel hullem teistele ütled! Mõtle nüüd sellele, millal, mitu korda ja mitmele inimesele sa oled öelnud, et ma hakkan või lähen homsest/järgmisest nädalast/1 jaanuaril korralikult toituma, et paremasse vormi saada! Kas sa hakkasid, kui kaua see kestis? Ma pakun, et isegi kui hakkasid, siis see ei kestnud väga kaua kahjuks. :(

Sa ei pea seda sõna ära unustama või keelama ennast seda kasutamast, sest tegelikult me isegi peame seda sõna kasutama, aga õigesti – kohe annan sulle juhised.

Kohe, kui oled selle sõna oma peas öelnud, siis ära ütle seda välja või kirjuta! Kohe, kui see sõna on peas öeldud, siis peab järgnema tegevus, mida sul on plaanis tegema hakata, et oma unistus täide viia! Iga kord, kui ütled “hakkan” tee KOHE seda tegevust kasvõi natukene ja nii lihtne see ongi. :)

Ma olen kindel, et praegu kõlas su peas lause, et ma hakkan tervislikult toituma – super, nüüd vajuta LIITU nupule ja esimene tegu ongi tehtud ja siis lähevad asjad juba loomulikult edasi ning unistus paremast vormist ei pea purunema. :)

Sa saad sellega hakkama!

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 10% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Mis vahe on põhjusel ja vabandusel?

  • 11. august 2020
  • Erik Orgu

Eile küsisin oma Instagrami järgijatelt, miks nad täna teevad trenni ja miks nad ei tee trenni? Vastuseid tuli kokku mitukümmend ning nendes oli põhjuseid ja vabandusi, ma kahtlustan, et osad inimesed arvavad, et vabandus on ka põhjus, aga see pole nii!

Blog article

Paksukstegevad mürkained maksas: 16 ohumärki

  • 3. oktoober 2017
  • Erik Orgu

Kas teadsid, et kui su maks on ülekoormatud, soodustab see rasva ladestumist? Ei. Siis loe edasi.

Blog article

Roheline laine

  • 4. august 2020
  • Erik Orgu

Kui oled autojuht, siis kindlasti tead, et Tallinnas Nõmmel on selline tee (Vabaduse puiestee), mille nimeks on “Roheline laine”. Nimi tuleb sellest, et sellel teel on väga palju valgusfoore – ma pakun vähemalt 20 tk ja selle tee alguses on silt, millel on kirjas “Hoia püsikiirust 48 km/h” Ma olen 6 aastat Tallinnas liigelnud ja seda teed olen alati põlanud, kui mul on vaja seda teed kasutada, siis olen seda isegi vältinud ja sõitnud mööda teisi teid.