Minu toitumiskava on nagu Šveitsi taskunuga! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Minu toitumiskava on nagu Šveitsi taskunuga!

 • 17.01.2021
 • Erik Orgu

Kuna ma teadsin, kellega tegu, siis teadsin ka seda, et tal tõesti pole kehakaaluga muret.

Ma vastasin talle, et muidugi võib ta mu toitumiskava kasutada ning ärgu muretsegu, sest ta ei kaota ühtegi kilo selle tagajärjel :)

See vestlus pani mind mõtlema kahele asjale, 1. Kas kõik arvavad, et minu toitumiskava on ainult rasva kaotamiseks ja 2. Mida siis saab veel minu toitumiskavaga teha?

Järgnevalt annangi sulle kaks vastust ühe selgitusega :)

Alustan sellest, et minu toitumiskava ei ole ainult rasva kaotamiseks, aga peamiselt selleks seda kasutatakse - hetkeseisuga pisut üle 12 000 kasutaja!

Kui ma peaks millegagi oma toitumiskava võrdlema, siis ma ütleksin, et see on nagu Šveitsi taskunuga - erinevad võimalused ühes asjas ja sinu peopesas!

Siit edasi läheb asi väga lihtsaks, sest ma lihtsalt loetlen ette kõik toitumiskava võimalused:

 • rasva kaotamine
 • kaalu hoidmine
 • kaalu tõstmine
 • maitsvad retseptid kogu perele
 • tervislik toitumine
 • allergiate välistamine
 • toitumine raseduse ajal
 • toitumine imetamise ajal
 • diabeetiku toitumine
 • kokkamiskursus

Need 10 omadust on reaalselt olemas mu toitumiskaval, nagu ka Šveitsi taskunoal erinevad otsikud vastavalt vajadusele.

Kui sa enda vajaduse ära tundsid, siis hakka julgelt kasutama mu toitumiskava, sest sa saad nii kiiresti soovitud tulemuse - ma LUBAN! :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Ma kaotasin!

 • 9. september
 • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

 • 3. september 2021
 • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.

Blog article

Suhted ja söömine

 • 25. august
 • Erik Orgu

Otsustasin sel teemal kirjutada, sest me kõik oleme kogenud suhte rõõmuhetki ja raskeid hetki. Oma karjääri jooksul olen pidanud palju tegelema inimestega, kelle suhted söömist mõjutavad ja ilmselgelt olen ka ise mõjutatud olnud.