Tselluliit kimbutab? – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Tselluliit kimbutab?

  • 10.01.2021
  • Erik Orgu

Tselluliit on rasvkude, mida on näha läbi naha - eriti nähtavaks muutub see siis, kui rasvkude on liiga suur ehk inimene on ülekaalus ja ajaga muutub nahk ainult õhemaks.

Tselluliidivastased kreemid ja protseduurid?

Kahjuks ei ole olemas tooteid, mis päriselt aitaksid tselluliidi vastu ning pole olemas ka tõhusaid protseduure ega masinaid. Kui ka sinul on tselluliidiga probleeme, siis tead, et ma räägin tõtt.

Kas on üldse võimalik tselluliidist vabaneda?

On küll, aga see oleneb, kui kaugele oled lasknud asjal minna, mida kaugemale, seda raskem on ja väiksem muudatus paremuse poole!

Enne mainisin, mis on tselluliit - liiga suur rasvkude ja õhenev nahk, sul tuleb rasvkudet vähendada ja keha suurimale organile - nahale anda toitainete rikast toitu, siis saavutad parima tulemuse!

Kui sa juba aru ei saanud, siis vastus on tervislik toitumine - see aitab tselluliiti leevendada ja ennetada!

Kas sellest peaks üldse lahti saama?

Kui sul on tselluliit ja see sind häirib, siis muidugi võiksid sellest vabaneda- miks piinata ennast???

Kui sul on tselluliit või hakkab see tekkima, siis on viimane aeg midagi ette võtta enne, kui on liiga hilja!

Minu toitumiskavas on maitsvad lihtsad toidud, mis annavad su nahale toitained ja personaalne toidukogus aitab rasvkudet vähendada- tulemuseks vähem tselluliiti või üldse tseluliidi vaba elu :)

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!

Blog article

Mida teha siis, kui oled ära eksinud!

  • 3. september 2021
  • Erik Orgu

Selles postituses ei tule juttu sellest, kuidas võõras linnas või riigis leida üles koht, kuhu soovid minna. Küll aga tuleb juttu sellest, kui oled oma elus jõudnud tundmatusse kohta, kus sa olla ei soovi või siis tahad lihtsalt paremat kohta leida. See kus sa praegu oled ei pruugi su sobida su hingele ega ihule, tavaliselt on mõlemad, aga võib ka olla üks või teine.

Blog article

Suhted ja söömine

  • 25. august
  • Erik Orgu

Otsustasin sel teemal kirjutada, sest me kõik oleme kogenud suhte rõõmuhetki ja raskeid hetki. Oma karjääri jooksul olen pidanud palju tegelema inimestega, kelle suhted söömist mõjutavad ja ilmselgelt olen ka ise mõjutatud olnud.