Teele: -18kg ja suhkrut ei igatse! – Erik Orgu blogi logo-est-cleanev100_whiteicon_authoricon_blogicon_calendaricon_carbsicon_check-checkedicon_nav_menuicon_fatsicon_fibericon-leaveicon_menuicon-menuicon_proteinicon-recipesicon_nav_shoppingicon-sugaricon-tentpoles-eyeglassesicon-tentpoles-hearticon-tentpoles-loseweight-2icon-tentpoles-thumbsupicon_timerdietless-cropped-cleanlogo-est-cleanlogo-est-with-bylineArtboard 2swipetap-lefttap-right

Teele: -18kg ja suhkrut ei igatse!

  • 30. oktoober 2017
  • Erik Orgu

Räägin oma lugu, kuidas ma osalesin Eriku toitumisuuringu grupis kuu aega tervislikult süües ja mida see minuga tegi. Olgem ausad, ma ei oleks tervisliku toitumise protsessi vist ise vabatahtlikult alustanud – oli järgmise läbikukkumise hirm. Kui ma aga Facebookis nägin, et Erik otsis oma toitumisuuringusse osalejaid, mõtlesin, et osaleda ju võib, aga see õnn ei pruugi minuni jõuda. Õnneks jõudis!

Alustasin 85 kg raskena ja uuringu jaoks oli kavas vaja püsida kuu aega. Selle ajaga kaotasin puhtalt ainult toitumisega 8kg ja 9cm.

Kui ma oma mehele alguses oma plaanist rääkisin, ei olnud ta minu suhtes väga entuaslik, sest ta arvas, et see on järjekordne ebaõnnestunud kaalukaotusprotsess. Tänaseks plaksutab ta koos minuga, kui ma reedeti kaalu peale lähen ja kaalunumber on jälle väiksem.

Sõpradele ja ülejäänud perele ma enne ei rääkinudki, kui olin kaotanud esimesed 5 kg. Siis küsiti ja uuriti ja kõik kiitsid.

Paljud on imestanud, et ainult ja puhtalt toitumisega sain oma kaalu nii korralikult liikuma. Ise ka arvasin alguses, et see protsess on mu jaoks piinarikas ja ka ahvatlusi on suvel NIII PALJU.

AGA – kui on kõht täis ja meel sellest hea, siis ei teki tegelikult isu midagi muud “paha” süüa.

Sai käidud sünnipäevadel ja muudel pidustustel aga imedekombel ei õginud silmadega ei seda vahukooretorti ega mõnda muud maiust, kuna kõht oli kodus head kraami täis söödud :). Teinekord sai isegi oma karbikestega sünnipäevale mindud ja ei mingit probleemi.

Sattusin kavast ja kaalukaotusest hasarti ja jätkasin isegi kui uuring läbi oli.

Tänaseks kaalun 18 kg vähem ja vööümbermõõt on langenud 87cm-ni! Kõik, kes mõtlevad ahh, see nii keeruline ja hakka eraldi pereliikmetele toite tegema, siis ütlen, et EI PEA seda tegema. Kõik toidud on väga maitsvad – ja mis peamine, KIIRED JA LIHTSAD.

Sööme kõik samu toite. Meie pere suureks lemmikuks on hommikusöögi menüüs isetehtud müsli sooja õuna-mustssõstra kastmega. Lõunasöögi menüüs on kanasupp kartuli/nuudlitega. See lihtsalt viib keele alla. Õhtusöögi menüüst kotlett juustuga. Minule endale väga maitseb kindlasti ka brokkoli-püreesupp. Lillkapsa kreveti salat on samuti võrratult hea, kerge ja lihtne. AGA kindlasti kõik toidud on väga head.

Kõik, kes tahavad kaalukaotust, siis käsi südamel soovitan Erik Orgu tiimi.

Nad on super toredad ja abivalmis. Mina jätkan seda teed veel ja loodan, et see saab minu eluviisiks. See protsess, mille ma just läbisin, oli hea sissejuhatus kergemale elule :).

Tänaseks on mul päevakavas 3 toitumiskorda ja 1 vahepala. Vahepala söön enamjaolt peale seda toitu, mis on “lahjem”. Joon päevas kindlasti 2-3 l vett. Kohvi ei tarbinud, aga nüüd vahepeal laupäeval või pühapäeva hommikul luban endale.

Tänaseks pole valget suhkrut tarbinud 2 kuud ja ausalt pole igatsenud ka.

Nüüd, kui tahaks omale lubada vahepeal autosõidu kõrvale jäätist, siis mõtlen, kas asi on seda väärt?

Ma OLIN suur magusasõber AGA enam ei isuta mitte millegi järgi, minu õnneks :D. Minu enesehinnang on 10001% muutunud. Minu kapitäis kleite on nüüd kui selga valatud ja mida veel ühele naisele õnnelikuks olekuks vaja :) Mees kiidab mind igapäev nii kodus, kui ka “salaja” meestele saunas :D Ma olen nii Õnnelik oma uue keha üle.

Aitäh Erik ja kogu sinu tiim! Jätkake samas vaimus, sest te teete paljud paljud inimesed õnnelikuks!

Päikest,
Teele

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Eripakkumine lugejale

Tore, et lugesid blogi läbi, loodan, et said kasulikku infot ja inspiratsiooni. Tänutäheks annan Sulle võimaluse liituda HÕBE või KULD paketiga 20% soodsamalt :). Kiirusta, parem vorm ja enesetunne ootab!

Liitu hõbedaga Liitu kullaga

Minu toitumiskava on Eesti parim:

Teadlased kiidavad

Teadlaste sõnul aitavad minu tervislikud retseptid kaalust alla võtta, sest väheneb ülekaaluga seostatud bakterite hulk soolestikus.

Kaota ülekilo nädalas

Minu toitumiskava on aidanud eestlastelt kokku kaotada rohkem kui 500 000 kg liigset kehakaalu.

Personaalne

Minu toitumiskava arvestab Sinu füüsilisi näitajaid ja maitseeelistusi ning vajadusel olen ma sõnumi kaugusel.

Maitsev, kiire ja lihtne

Tuhanded kasutajad hindavad minu toite 5-palli skaalal hindega 4,7. Toidud valmivad kiiresti tänu lihtsatele retseptidele.

Soodne

Sul on võimalik valida retsepte hinna järgi.

Sobib kogu perele

Saad lisada tervislikku toitumiskavasse kogu pere tasuta.

Kas oled valmis proovima elumuutvat toitumiskava?

Kes meist ei tahaks enamat: rohkem energiat, teravamat pead või saledamat keha. Saavutad selle Eesti vaieldamatult parima toitumiskavaga. Püsivalt.

Proovi tasuta!
Eriku portree

Rõõm tutvuda!

Toitumisnõustaja Erik Orgu on sulle toeks oma toitumise muutmise teekonnal. Erik on selleks koostanud sadu maitsvaid ja lihtsaid retsepte.

Räägi mulle endast

Esmalt räägi meile endast ja oma toitumis- ja liikumisharjumustest.

Üks hetk, laen... Loader

Blog article

Kuidas toituda peale napsutamist?

  • 20.11.2021
  • Erik Orgu

Kas tuleb tuttav ette - kui napsutad õhtul ja astud kaalule järgneval hommikul, siis näed sa seal mõnda häirivat lisakilo, kui jah, siis loe edasi!

Blog article

6 nippi, mida sa kaalukaotuse kohta ilmselt ei tea

  • 28. oktoober 2021
  • Erik Orgu

Kas tead, et mõnikord võid oma kaalukaotuse plaanid nässu ajada puhtast teadmatusest? Arvad küll, et teed kõike õigesti või et sööd täpselt õigeid asju, aga tulemusi ei tule.

Blog article

Ma kaotasin!

  • 9. september 2021
  • Erik Orgu

Seekord tuleb juttu kaotusest, sest ma kaotasin midagi täna ja see pani mind mõtlema kaotamisele suuremas pildis!